Skocz do zawartości

Pozycjo.net - automatyczne pozycjonowanie


Sylwin

Rekomendowane odpowiedzi

Strona prawdopodobnie wpadła mi dzisiaj w filtr, ale jeszcze mam co do tego wątpliwości (poleciała głównie na 2 frazy o ok 20 miejsc - te frazy które były w pozycjo). I teraz nie wiem czy to przez pozycjo czy przez coś innego. Na razie chcę poczekać kilka dni, może to tylko jakieś zawirowania i wróci na swoje pozycje.

Dzisiaj Google robi jakieś przetasowania więc to raczej tego wina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 703
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

ja bym proponował na razie ogarnąć pozycjo, a potem rozwijać jakieś bajery, bo na chwilę obecną pozycjo dodaje do jakiegoś chłamu, a ludzie (grupa użytkowników, która najczęściej sięgnie po pozycjo.net) kupując kredyt u Was raczej nie mają miliona punktów swl aby dopalać wpisy

Najlepszy portal branży gier liczbowych Lotto to: Wyniki Lotto NET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele pomysłów, ale jakoś nie ma koncentrowania się na jednym projekcie. Przypominam o wcześniejszych moich sugestiach aby użytkownik miał możliwość wybierania do jakich katalogów chce dodać stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakieś darmowe narzędzie, które sprawdzi mi ile z 4000 dodanych wpisów jest zaindeksowanych? Tak powoli, wpis po wpisie a najlepiej jakoś szybko, mój hosting nie ogrania zbyt dużej ilości a nie chce mi się robić plików po 100 czy ileś więcej wpisów.

Najtańsze domeny i tani dobry hosting www (e-poradnik o domenach i hostingu). Kupuj najtańsze domeny!

Cennik odnowień domen z VAT: .PL - od 42 do 50 zł (IDN 15 zł), .EU - 25 zł, .COM, .NET, .INFO, .BIZ, .ORG - 30 zł, REGIONALNE- 18,45 zł.

ipHosting.pl - kup domenę na hosting seo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie mogę tego programu w necie znaleźć. Tazzek, możesz podesłać jakiegoś linka? :rolleyes: Będę wdzięczny i pewnie inni forumowicze również.

Najtańsze domeny i tani dobry hosting www (e-poradnik o domenach i hostingu). Kupuj najtańsze domeny!

Cennik odnowień domen z VAT: .PL - od 42 do 50 zł (IDN 15 zł), .EU - 25 zł, .COM, .NET, .INFO, .BIZ, .ORG - 30 zł, REGIONALNE- 18,45 zł.

ipHosting.pl - kup domenę na hosting seo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doczekamy się kiedyś opcji dodawania strony tylko do zaindeksowanych katalogów?

Widzę, że autor już chyba zaczyna zabierać się za kolejne produkty, na których będzie można zarobić, a ten odłożył na później.

Na początku byłem bardzo zadowolony z pozycjo.net, jednak teraz mam mieszane uczucia,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności