Skocz do zawartości

Pozycjo.net - automatyczne pozycjonowanie


Sylwin

Rekomendowane odpowiedzi

Poniżej zamieszczam efekt wzrostu linków według Yahoo w wyniku działania Pozycjo.net po 30 dniach, stan dodawania 2147/6115.

pozycjonettest.png

Jak widać po 30 dniach przyrost linków wynosi całe 20! Powodem jest tu nie dodawarka, tylko same katalogi WebMini, których jakość i moc jest zerowa.

Jeżeli to narzędzie ma mieć jakikolwiek sens, to trzeba przesiać bazę webmini.

Skuteczne kampanie AdWords - Redseo.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 703
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

coś wieje pustką.. a takie ambitne plany, dodawanie do mini otwarty, do zaindeksowanych katów itp itd, a teraz zero zainteresowania twórcy, na czacie pozycjo też są niepokojące głosy odnośnie zatrzymania dodawania, podmiany stron, wypadałoby się pokazać i powiedzieć jak sprawy stoją

drugi raz nie wydałbym tych pieniędzy, pomimo, że zapłaciłem starą cenę, po prostu nie opłaca się, baza mini do kitu..

Najlepszy portal branży gier liczbowych Lotto to: Wyniki Lotto NET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety przykro to słyszeć... miałem wielkie nadzieje względem tego narzędzia, ale najwyraźniej autorzy sami postanowili je zarżnąć :D

Sylwin, a co z dodawarką do SEOkatalogów - wersją serwerową?

jak już masz, to ja jestem nadal chętny: wolę mieć trzydzieści narzędzi - każde pod inny skrypt - niż jednego wash&go (ja je kiedyś wash, a one go... :))

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę o szczegóły bo tajemniczo piszesz

Założyłem 2 nowe strony pod pozycjonowanie 3. Do pozycjonowania użyłem pozycjo.net + backlink express indexer, po 2 miesiącach pozycjonowana strona osiągnęła to10 na 2 słowa

Co do małych zawieszek to miałem sytuację że wpisy do webmini przestały się dodawać ale wszystko zostało naprawione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi dodawanie zatrzymało się na 5331 i pomimo klikania na przycisk "odblokuj" dalej stoi w miejscu. Prośba do Ciebie Sylwin o odblokowanie.

Najtańsze domeny i tani dobry hosting www (e-poradnik o domenach i hostingu). Kupuj najtańsze domeny!

Cennik odnowień domen z VAT: .PL - od 42 do 50 zł (IDN 15 zł), .EU - 25 zł, .COM, .NET, .INFO, .BIZ, .ORG - 30 zł, REGIONALNE- 18,45 zł.

ipHosting.pl - kup domenę na hosting seo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo nie ma wiecej katow, spojrz na raport, jest ich mniej niz oficjalnie lub poupadaly i nie da sie dodac wpisu

edit: co wiecej nie podoba mi sie to, ze jak juz dodawarka trafia na katy gdzie mozna dodac to leci z 10 wpisow z tym samym anchorem akurat..

Najlepszy portal branży gier liczbowych Lotto to: Wyniki Lotto NET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności