Skocz do zawartości

Pozycjo.net - automatyczne pozycjonowanie


Sylwin

Rekomendowane odpowiedzi

pozwolę sobie napisać posta pod postem

wp komentator nie działa, a jak działał to udało mi się zanotować parę linków nofollow

w raporcie pojawiają się linki nie do moich wpisów, nieczęsto ale jednak

losujcie anchor co wpis bo potem są kwiatki jak podałem wyżej

czekam na mini otwarty i lepszą bazę z możliwością dodawania do zaindeksowanych i niezbanowanych katalogów

ps. cena w obecnej sytuacji jest śmieszna i nie zachęca..

Najlepszy portal branży gier liczbowych Lotto to: Wyniki Lotto NET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 703
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

niestety: taka martwa sytuacja pozycjo, Drogi Sylwinie, jedynie zachęca do skorzystania z oferty konkurencji w postaci OmniADD Kojotka... a szkoda, bo dotychczas zapowiadało się świetnie.

czegoś zabrakło: sam wiesz czego

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojotek ma taką samą bazę tylko mniejszą z powodu przefiltrowania (tylko zaindeskowane katalogi), wszyscy się zachwycają szybkością dodawania - pozycjo dodaje około 40000 wpisów dziennie - ale tego już nikt nie doceni. Jeśli dodasz do bazy pozycjo efekt jest taki sam. Ludzie tego nie rozumieją - dlatego moje baza też się zmniejszy + dodam katalogi otwarty mini i wszyscy będą zadowoleni. Oglądając stronę Publikera w bazie znajduje się 5214 WebMini - ale o to już nikt nie ma pretensji. Kojotek widzę wykorzystał pomysł wpkomentatora - świetnie tylko u mnie dodawanie komentarzy wygląda w inny sposób, stworzę stałą bazę wordpress (wcześniej były małe problemy z banami google - baza była tworzona dynamicznie) i będzie działał wyśmienicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas wierzę w projekt:), ale trzeba koniecznie przefiltrować bazę i zostawić te, których site jest większy od 10 i wszyscy będą zadowoleni:)

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed momentem zwiększyłem limit dodawania na chwilę i dalej dodaje mi do masy nie zaindeksowanych / zbanowanych według wzoru: losowesłowolubfraza.internet24h.jakieśmiasto.pl

Katalog stron - Domena 2003, sukcesywnie linkowany katalog stron. Max. 1 link wych.

Konkurs Piosenki Eurowizja -

Eurowizja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed momentem zwiększyłem limit dodawania na chwilę i dalej dodaje mi do masy nie zaindeksowanych / zbanowanych według wzoru: losowesłowolubfraza.internet24h.jakieśmiasto.pl

Nie wiem z jakiego Google korzystasz, ale ja mam dość dużo zaindeksowanych:

https://lmgtfy.com/?q=%22*.internet24h.*%22

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro tak, to ok :) po prostu przejrzałem na wyrywki kilka głównych stron i na site nie zwracało wyników, np. site:https://byliny.hotel.czeladz.pl

Katalog stron - Domena 2003, sukcesywnie linkowany katalog stron. Max. 1 link wych.

Konkurs Piosenki Eurowizja -

Eurowizja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to żeby było korzystniej czyli taniej przy wykupieniu większej ilości usług (nie ma znaczenia że dwóch różnych) :-).

 Ratownik medyczny o swojej pasji, pracy i nie tylko polskim ratownictwie medycznym. Prowadzi także szkolenia z pierwszej pomocy i projektuje koszulki ratownictwo medyczne dla ratowników, pielęgniarek i innych medycznych specjalistów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności