Skocz do zawartości

Pozycjo.net - automatyczne pozycjonowanie


Sylwin

Rekomendowane odpowiedzi

zaraz wylecą internet24h i hotel. czyli zostanie dokładnie 1778 webmini.

no i nie wyleciały ;) u mnie dodawanie 409/?? (nie wiem ile ich tam teraz jest, dalej wisi 6115 :) ) 70 wpisów dziennie, zaindeksowanych w google sztuk: 2

Katalog stron - Domena 2003, sukcesywnie linkowany katalog stron. Max. 1 link wych.

Konkurs Piosenki Eurowizja -

Eurowizja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 703
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Czy opcja PING będzie jakoś poprawiona? "chodzi tutaj o szybkość"

Czy dziś będzie nowa baza katalogów?

Kiedy będzie nowy komentator z nową bazą?

Czy komentator będzie posiadał bazę wpisów gdzie dodał, raport w pliku .txt?

Czy można otrzymać rabaty przy stałych zakupach np. produktów EsPress oraz Pozycjo?

Czekam na odpowiedź Panie Sylwin - Upa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od piątku dodawanie mi się zatrzymało na 516, jakiś ogólny problem czy tylko u mnie? (nick w systemie ten sam co na forum). Jak daję na odblokuj to wyskakuje że już odblokowane.

Katalog stron - Domena 2003, sukcesywnie linkowany katalog stron. Max. 1 link wych.

Konkurs Piosenki Eurowizja -

Eurowizja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Calkowite olewanie klientow to standart a juz nie wspomne o dodawaniu cudzych stron z mojego konta jak i dziwna liczba webminiaczy 2648. 18.10.2010 webmini a baza pokazuje max 1800. Co jest grane ???????????. Czat to chyba tylko dla klientow bo suporcik to juz zenada!:D!:)!:P!:wacko:!.

I nie pozdrawiam

I ciesze sie ze tylko dalem sie naciagnac na 15zl.

P.S.

??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyło poczytać ten wątek... pisałem wcześniej, że ten pozycjonet to tzw. "pełna ubikacja" Ale wtedy rzucili się mi do gardła "obrońcy" :-) Poleciłbym Ci coś co spełnia swoją funkcję ale nie chcę żeby jak ostatnim razem ktoś zarzucił mi, że jestem z konkurencji więc musisz sobie radzić sam metodą prób i błędów. Utopisz parę złotych i będziesz mądrzejszy :-) Ale masz rację 15 zł to kpina z klientów. Ja zapłaciłem jeszcze 10 zł a po jakimś czasie gdy indeksowalność tych wpisów spadła drastycznie i katalogi powypadały z indeksu Google autorzyna podniósł cenę na 15 zyla. To dopiero jest tupet :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@alumilut - to, że Ty cały czas siedzisz przy komputerze nie znaczy że za 15 minut otrzymasz odpowiedź - niektórzy mają też życie po za komputerem.

Powiedz o co Ci chodzi skoro wszystko na Twoim koncie jest dodawane poprawnie? Mam pokazać publicznie Twój raport? Jak to jest dodawane wiem ja i kilka innych ludzi którzy pomyślą 3 minuty. Tobie odpowiem, że jest dodawane dobrze.

@mayeros - znajdź sobie kobietę lepiej Ci się zrobi, bo widzę że zaczynasz czytać w myślach innych i niekoniecznie Ci to wychodzi. Proszę nie mów już nic.

Co do dodawania. Z powodu przefiltrowania bazy dodawanie może się niektórym chwilowo zatrzymać - co nie znaczy, że zadanie nie będzie wykonane.

@Czesio - nad wszystkim mam kontrolę - nie jestem nieodpowiedzialnym dzieckiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@alumilut - to, że Ty cały czas siedzisz przy komputerze nie znaczy że za 15 minut otrzymasz odpowiedź - niektórzy mają też życie po za komputerem.

Powiedz o co Ci chodzi skoro wszystko na Twoim koncie jest dodawane poprawnie? Mam pokazać publicznie Twój raport? Jak to jest dodawane wiem ja i kilka innych ludzi którzy pomyślą 3 minuty. Tobie odpowiem, że jest dodawane dobrze.

@mayeros - znajdź sobie kobietę lepiej Ci się zrobi, bo widzę że zaczynasz czytać w myślach innych i niekoniecznie Ci to wychodzi. Proszę nie mów już nic.

Co do dodawania. Z powodu przefiltrowania bazy dodawanie może się niektórym chwilowo zatrzymać - co nie znaczy, że zadanie nie będzie wykonane.

@Czesio - nad wszystkim mam kontrolę - nie jestem nieodpowiedzialnym dzieckiem.

Witam.

Juz wszystko wyjasnione na GG.

Sylwin mam nadzieje ze dotrzymasz slowa!!!.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwin po raz 2 zadaje pytania.

Czy opcja PING będzie jakoś poprawiona? "chodzi tutaj o szybkość"

Czy dziś będzie nowa baza katalogów?

Kiedy będzie nowy komentator z nową bazą?

Czy komentator będzie posiadał bazę wpisów gdzie dodał, raport w pliku .txt?

Czy można otrzymać rabaty przy stałych zakupach np. produktów EsPress oraz Pozycjo?

Czekam na odpowiedź Panie Sylwin - Upa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności