Skocz do zawartości

Pozycjo.net - automatyczne pozycjonowanie


Sylwin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 703
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ludzi wytrzymałości, może on chory,w szpitalu, może ma urlop lub inne zajęcia.

Wydajecie 15 PLN a chcecie full serwis?

Kupcie automat,opłacajcie serwer i tedy wymagajcie.Masakra jakaś z wami "pozycjonery " na punkty.

Poważniejsze projekty zaliczają długie pady,wtajemniczeni wiedzą o co chodzi.

Pozycjo to nie są narzędzie za setki PLN,jak dodawanie stało to z pewnością kiedyś ruszę,a jak nie podoba się to dodawajcie ręcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest już rozwiązany :) Problem był ze zbyt dużą ilością zadań - po prostu system się "nie wyrabiał" ze wszystkim w ciągu jednej doby.

@mayeros - napisz swój system - bardzo chętnie wypowiem się w Twoim temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zapytać o taką rzecz: strona jest dodana do ok. 4,5k katalogów. Sciągnąłem raport, a w nim widzę całkiem sporo linków a. nie do wpisów w katalogach a do stron głównych katalogów; b. do wpisów, ale.. nie moich. Ponieważ część linków nie zawiera tytułu - pisze tylko o tych co gołym okiem widać, że prowadzę do innych wpisów. Numerycznych nie sprawdzałem. O co tu chodzi? Kogo i czemu sponsoruję?

Na wysoki cholesterol - aloes: aloeamer.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10% katalogów jest zmodyfikowana dlatego wycinane są linki (pracuje nad większą skutecznością) nie do Twoich wpisów ale po wejściu w dany katalog i wyszukaniu swojej strony możesz ją łatwo odnaleźć.

Jeśli w raporcie znajduje się link do strony głównej katalogu to znaczy, że nie udało się wyciąć linka lub katalog jest moderowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10% katalogów jest zmodyfikowana dlatego wycinane są linki (pracuje nad większą skutecznością) nie do Twoich wpisów ale po wejściu w dany katalog i wyszukaniu swojej strony możesz ją łatwo odnaleźć.

Jeśli w raporcie znajduje się link do strony głównej katalogu to znaczy, że nie udało się wyciąć linka lub katalog jest moderowany.

Nic nie rozumiem z tego co piszesz. Wrzuciłem kilka adresów losowo wybranych, prowadzących do stron głównych katalogów i sprawdziłem w nich, poszukałem, czy jest wpis. W żadnym nie znalazłem. Zostaje ewentualność moderowany.. ale skoro nie trafiłem w kilku losowych - jakoś nie dowierzam.

Osobną sprawą jest natomiast kwestia: dlaczego w moim raporcie są linki do cudzych wpisów?

Sprawdziłem też - mojego wpisu w takim katalogu nie ma. Więc nadal pytam o co chodzi? Kogo i czemu sponsoruję?

Na wysoki cholesterol - aloes: aloeamer.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności