Skocz do zawartości

Pozycjo.net - automatyczne pozycjonowanie


Sylwin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 703
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

no escatpro, ale co z ludźmi którzy zapłacili za pozycjo.net, projekt będzie się prawie nie rozwija - przynajmniej tak to wygląda z mojej perspektywy, może chociaż możliwość zgłaszania nowych katalogów przez userów, tak aby dążyć cały czas do przodu ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Ale ten projekt nie żyje i jest zapomniany.

Dla przykładu od października na forum jest informacja, że w raportach są wpisy z cudzych projektów i co? i nic...

A Sylwin jedynie chwali się pracami nad innymi projektami i pisze, że cierpliwość to cnota co dla nie jest totalną bezczelnością i olewaniem klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem wykorzystać 1 pkt. (który dostałem w ramach rekompensaty za jakiś poprzedni niedziałający już program).

Podlinkowałem sobie świeżą zapleczówkę, 400 linków dzień. Minęło już 6 dni, dodano do 2400. W indeksie póki co 4 wpisy. Też tak macie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak macie? :)

Niestety, to wina Googla, bo wpisy pojawiają się w indexie, ale w ciągu kilku godzin lub na następny dzień znikają

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Masz rację 3-4 tysiące linków nie są warte kilku złotych :D Nie są? hmm

Jutro w pozycjo zostanie umieszczona nowa baza + nowa maszyneria, którą przygotowywałem pracując nad esCat MAX.

Nowości:

-> Baza katalogów została zaktualizowana

-> Usprawniono dodawanie do WebMini

-> Usprawniono dodawanie do EasyDir

Dzisiejszej nocy serwer ma dużo pracy :piwo: Dajcie mu czas aby wyrobił się z dodawaniem wszystkich projektów do nowych katalogów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności