Skocz do zawartości

Pozycjo.net - automatyczne pozycjonowanie


Sylwin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 703
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

To coś poistnieje trochę dłużej? Bo pamiętam, że jakieś 2 lata temu kupiłem u Ciebie jakiś program (który w rzeczywistości bazował na skrypcie na serwerze) i po niespełna miesiącu przestał działać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

ja tez wczoraj sie zarejestrowalem napisalem na pw ale niestety brak odpowiedzi czyli dalej nic nie iwem

dodatkowo tez zakupilem skrypt dawno temu i po miesiacu wszystko zniknelo takze nie wiem co o tym myslec (po kilkunastu kontaktach autor nie raczyl sie odezwac co i jak) a dodatkowo jeszcze bez pkt testowych nie mam zamiaru kupowac cos co moze jak poprzedni skrypt zniknac po krotkim czasie

jestem cierpliwy na takie akcje ale kazdy powinien brac na siebie odpowiedzialnosc a nie pozostawac bez kontaktu - przeciez wszystko mozna wyjasnic ale to wszystko swiadczylo o tym ze bylo to dziecinne podejscie do sprawy - mam nadzieje ze teraz jest to juz jest to profesjonalne podejscie do sprawy i autor ten zmienil swoje zachowanie o 180 stopni

pozdrawiam

mirek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze wypowiedz się na temat Twoich poprzednich produktów, które zostały zakupione i przestały działać po niespełna miesiącu. Z tego co pamiętam to był jakiś automat do katalogowania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że konkurencja nie śpi :)

Był to ś.p. QlParadise... Kiedyś było kiedyś, dzisiaj jest dzisiaj i można by na tym skończyć dalszą, zbędną dyskusję.

Dodawarka do SEOKatalogów OnLine! · Projekt Quernbiter już wkrótce...

Nowy interfejs, obsługa WordPress, ulepszony mechanizm dodawania... Już wkrótce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem dla was żadną konkurencją.

Idąc Waszym tokiem myślenia to jeżeli ukradnę wam samochód i powiem "to było wczoraj, a dzisiaj jest dzisiaj... i odwalcie się (...)" to będę ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem dla was żadną konkurencją.

Idąc Waszym tokiem myślenia to jeżeli ukradnę wam samochód i powiem "to było wczoraj, a dzisiaj jest dzisiaj... i odwalcie się (...)" to będę ok?

Cóż za filozofowanie, widzę że wyrosłeś :) Zarejestruj się na pozycjo przetestuj system, potem porozmawiamy. W ramach rekompensaty dostaniesz punkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie sprawdzam wszystkie opcje i powiem szczerze że jestem baardzo mile zaskoczony :)

Serwis bardzo prosty i łatwy do obsługiwania. Widzę, że Ci na nim zależy i codziennie dodajesz jakieś nowe opcje, także już niedługo możesz mieć naprawde duże przychody. Mógłbyś dodać jeszcze takie proste narzędzia, jak np. sprawdzanie pageranku, czy pozycji w Google na jakąś frazę - ale to tylko moja opinia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe to moja pierwsza dziewczyna chyba się w piekle poniewiera ;] Dosyć gadania! Czym więcej siedzę na PiO tym mniej nowych funkcji dodaje do systemu.

Możecie mówić o ewentualnych narzędziach związanych z pozycjonowanie jakie chcecie zobaczyć na Pozycjo...

Aktualnie system dodaje 60 stron do katalogów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności