Skocz do zawartości

Pozycjo.net - automatyczne pozycjonowanie


Sylwin

Rekomendowane odpowiedzi

oj chyba serwer za słaby....

"Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, webmaster@pozycjo.net and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request."

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 703
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Możecie mówić o ewentualnych narzędziach związanych z pozycjonowanie jakie chcecie zobaczyć na Pozycjo...

Zdecydowanie generator unikalnych treści/synonimów, ale wyczytałem, że już nad tym pracujesz :)

Cennik promocyjny

-> 1 punkt 8 zł

-> Pakiet 10 punktów 50 zł

wygląda OK w promocji :D

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak ten ping działa, ale jeżeli to jest tylko jeden po dodaniu, to niekoniecznie będzie to sensowne. Optymalne jest przypisanie do każdego wpisu, raz na dzień takiego cyklu - sprawdzenie czy zaindeksowane i jeśli nie - ping. Nie wiem jak inni, ale ja nawet przy automatach lubię mieć jakąś kontrolę, więc i z tym pingiem powinno się (nawet bez możliwości włączania i wyłączania) mieć choćby informacje - które, ile, ile zaindeksowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mmarek - z tego co widzę to z tą Twoją pierwszą stroną są problemy - rozwiązanie usuń i dodaj zadanie ponownie, przypadkowo zmieniłem coś w adresie tego zadania

W drugiej stronie linki są już w formie:

https://lody.internet24h.czest.pl/e/Syropek12,232

Linki do katalogów są wtedy gdy: domena już istniała w katalogu lub był problem z odczytaniem linku bezpośredniego do wpisu

inni też już mają bezpośrednie adresy ;)

@zajacgd - pingowany jest wpis w katalogu bezpośrednio po dodaniu (10 serwisów pingujących w tym pingomatic)

Przeprowadzony test indeksowania:

Pozycjo dodał stronę do 80 katalogów webmini (wczoraj dodano 40 i dzisiaj 40 z pingowaniem)

dzisiaj jest już w google zaindeksowanych: 53 wpisy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozycjo dodał stronę do 80 katalogów webmini (wczoraj dodano 40 i dzisiaj 40 z pingowaniem)

dzisiaj jest już w google zaindeksowanych: 53 wpisy

No dobrze, ale ja nie widzę takich danych. Ponadto na dwa zadania (sprawdzałem PingMasterem):

1. 37 dodanych - 2 zaindeksowane,

2. 70 - 52.

W jednym drugim przypadku trochę jednak nie zaindeksowało, więc warto jeszcze pingnąć. Ale w panelu nie ma informacji, więc sam wszystko muszę sprawdzać jeśli chcę jeszcze popingować te nie zaindeksowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w raportach dodam opcje: sprawdzenia ile wpisów webmini jest zaideksowane i możliwość ponownego pingowania

sprawa z ilością zaindeksowanych wygląda bardzo prosto:

google -> https://adrestrony.pl inurl:/e/

Myślę że możliwość pingnięcia raportu rozwiąże sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności