Skocz do zawartości

Pozycjo.net - automatyczne pozycjonowanie


Sylwin

Rekomendowane odpowiedzi

pingowanie znacznie przyspieszyło indeksację stron.

u mnie większość wpisów się ładnie zaindeksowała w guglu

na razie wszystko działa bardzo ładnie

"w raportach dodam opcje: sprawdzenia ile wpisów webmini jest zaideksowane i możliwość ponownego pingowania"

dodaj, bo chyba nie każdy tutaj potrafi sprawdzić tempo indeksowania wpisów z tego konkretnego narzędzia

spóźniłem się: już dodałeś :D

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 703
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Dodałem jak na razie 2 zadania i ilość zaindeksowanych w Google stron jest dość dziwna :D

I zadanie - Stan dodawania: 300/4419 - 0 zaindeksowanych w Google

II zadanie - Stan dodawania: 600/4419 - ok. 200 zaindeksowanych w Google

U mnie na 600 ponad 250 zaindeksowanych, co na trzeci dzień dodawania uważam za bardzo dobry wynik,

a widzę przyrost ideksacji w dniu dzisiejszym, czyli po ruszeniu pingowania wpisów

wczoraj zaindeksowanych było niecałe 50 z 400 wpisów

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pierwszym poście pisze

"dlatego pierwsze 20 osób które napiszą do mnie pw dostaną 2 punkty, które umożliwiają w tym momencie dodanie strony do około 4000"

1 punkt = 1 strona ?

tzn ja potrzebuje punkty żeby dodać stronę do sytemu a ona później już się będzie dodawać do całej bazy

czy w drugą stronę - punkty są potrzebne żeby dodawać do określonej ilości katalogów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pierwszym poście pisze

"dlatego pierwsze 20 osób które napiszą do mnie pw dostaną 2 punkty, które umożliwiają w tym momencie dodanie strony do około 4000"

1 punkt = 1 strona ?

tzn ja potrzebuje punkty żeby dodać stronę do sytemu a ona później już się będzie dodawać do całej bazy

czy w drugą stronę - punkty są potrzebne żeby dodawać do określonej ilości katalogów ?

za 1 punkt dodajesz stronę do wszystkich (ponad 4000) katalogów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że system się podoba :D Wymaga jeszcze dopracowania ale cały czas nad nim pracuję. Zaraz w bazie będzie 5000 webmini i funkcja pingowania raportów. Dziękuje za duże zainteresowanie projektem i propozycje rozwoju.

Mam trochę czasu, więc się przyczepiam nawet do pierdułek :). W edycji, gdy poprawiam tekst, to za każdym razem muszę ustalać ilość wpisów na dzień, bo jak tego nie zrobię to zmieni na 10. Jak się poprawia tekst to można o tym zapomnieć, więc lepiej jednak zrobić, by ustawiona była wcześniej ustalona wartość.

Podoba się, choć wysyp narzędzi do webmini to jak spojrzeć na pio mamy znaczny B). Jak będą inne katalogi z pingowaniem wpisów, to wtedy to już będzie wyższa półka :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodając mieszany opis przez synonimy nie będzie się powtarzał cały czas ten sam :D

Przykładowy opis:

{Pozycjo|Pozycjo.net} to nowy system, który umożliwia {pozycjonowanie|promowanie} {serwisów internetowych|stron|stron www|portali|portali internetowych}. Dzięki zastosowaniu {najnowszych|najlepszych} technologii {system|nasz system} działa bardzo {szybko|dobrze|niezawodnie|stabilnie}. Zdobywaj linki i {pozycjonuj|promuj|reklamuj} swoje {portale|strony|serwisy}. {Zapraszamy.|Zapraszamy serdecznie!|Polecamy.|Polecamy!}

Pomiędzy znakami { a } następuje losowanie czyli {Pozycjo|Pozycjo.net} -> Czasem będzie Pozycjo innym razem Pozycjo.net

{Pozycjo|Pozycjo.net}

//zmodyfikowałem silnik dodawania - kilka minut po dodaniu zadania możesz oglądać pierwszą porcję linków :)

Jeśli w raporcie macie link bezpośredni i link do katalogu - (tylko przy dodawaniu do 200) - problem już jest rozwiązany.

Pytanie do was - gdy jest problem z pobraniem linka bezpośredniego do wpisu pingować stronę wyszukiwania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności