Skocz do zawartości

Portal za pół milona


mikeusz

Rekomendowane odpowiedzi

sie wkurzacie bo nie macie wuja/cioci/brata/psa na wysokim stanowisku. gdybyscie mieli tez byscie robili takie strony. chyba ze przetarg by byl na np budowe biura, wtedy nagle z seo zmienia sie branze na budowlanke. i wychodza takie gnioty za kupe siana.

Nauka angielskiego online - https://www.e-angielski.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

> a wiesz że strona Białego Domu postawiona na WP?

Nie jest, na innym open source - drupal, dodatkowo mocno przerobili i udostępnili modyfikacje społeczności.

Zresztą WP też nie ma odpowiednich modyfikacji by postawić taki portal.

stopka usunieta z wpoodu wirusa na stronie docelowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się nie wkurzam,ja się ciesze ze ktoś ma głowie i jaja zrobić taki interes:)Bo istnieje możliwość beknięcia za taki projekt.Ale kto nie ryzykuje ten nie pije szampana,takie powiedzenie rosyjskie;)

> a wiesz że strona Białego Domu postawiona na WP?

Nie jest, na innym open source - drupal, dodatkowo mocno przerobili i udostępnili modyfikacje społeczności.

Zresztą WP też nie ma odpowiednich modyfikacji by postawić taki portal.

zwracam honor,racja drupal,czy to tez zaawansowany skrypt za 500 000?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zwracam honor,racja drupal,czy to tez zaawansowany skrypt za 500 000?

Na pewno nie ma takich opcji jak ten serwis. Czy tak naprawdę trudno się zainteresować, poszukać, poczytać co siedzi w tym serwisie, ile osób było zaangażowanych by wiedzieć dlaczego tyle kosztował - wg. mnie mało.

stopka usunieta z wpoodu wirusa na stronie docelowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś ty tak denerwujesz się?,kolego,to może ty skroiłeś Państwo na 500 000?,przeczytaj wypowiedzi ludzi z branży, większość zrobiła by lepszy projekt za polowe ceny jeżeli (przeczytaj dyskusje na temat tego portalu na innych forum), ty negujesz wypowiedzi najlepszych firm z tej branży, to albo jesteś geniusz albo glosowałeś na PIS ;).Ja oceniam projekt ze strony użytkownika.Dla mnie 3+,może i ma mocny silnik ,ale wygląda mi na Joomila.Mozę ty i jesteś zwolennikiem wydawania kasy z moich podatków na taki gniot,ale ja nie.45000 UU miesięcznie to robi u mnie strona dla kobiet na skrypcie za 800 PLN.Nie jestem programista ale nie opowiadaj mi,kolego,ze ten projekt tyle wart!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytaj wypowiedzi ludzi z branży, większość zrobiła by lepszy projekt za polowe ceny jeżeli

Tylko z jakiej branży? ZPN i pokemony z forum? Oni to by "zrobili" google i yahoo za połowę tej ceny ;)

może i ma mocny silnik ,ale wygląda mi na Joomila
Joomli to chyba w życiu na oczy nie widziałeś :)
kolego,ze ten projekt tyle wart!
Jasne, że drogo (zwłaszcza za reklamę) i nie wiadomo po co... ale nie gadajcie głupot, że takie coś się da postawić na pół darmowym skrypcie który obsługuje jakiś portal z plotkami dla kobiet :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Wpisz w goglach nazwę portalu i zobaczysz dyskusje na jego temat

2.Joomla to ja mam w stopce:)

3.Nie powiedziałem ze to da się postawić na Joomla a powiedziałem ze wygląda jak Joomla. z taka ilością reklamy i 45000 UU to można zrobić samym zapleczem i linkowaniem czy może nie??Co do portalu kobiecego to nie plotki a przepisy kulinarne i zainwestowałem w skrypt 800 PLN (jest tak naprawde do bani) ale 1200 UU dziennie robi.

4.Jeżeli uważasz ze na PIO samie pokemony to poco tu siedzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> coś ty tak denerwujesz się?,kolego,to może ty skroiłeś Państwo na 500 000?

a/ Nie, ale jestem ze Śląska, więc muszę znać projekt.

b/ Projekt nie był finansowany z pieniędzy Państwa.

> Ja oceniam projekt ze strony użytkownika

a/ Nie jesteś osobą która jest rzeczywistym użytkownikiem które jest zainteresowany treściami.

b/ Oceniasz po wyglądzie, to tak jakby oceniać malucha mogącego pędzić 300km/h po karoserii.

> 5000 UU miesięcznie to robi u mnie strona dla kobiet na skrypcie za 800 PLN

Oceniasz wartość serwisu po ilości UU, sorry, ale ten serwis ma konkretną grupę docelową, Ty celujesz w ludzi chcących wiedzieć jak ugotować rosół - ich jest znacznie więcej.

stopka usunieta z wpoodu wirusa na stronie docelowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem poziomu emocji...

MaxPan, czy brałeś udział kiedykolwiek w przetargu w firmie budżetowej?

Chyba nie, skoro aż tak mocno się egzaltujesz...

Nie znam przetargu, gdzie wygrywa tania oferta, a w większości wygrywa ta oferta, która ma wygrać,

a komentarze, że ktoś coś wyciąga z Twojej kieszeni... cóż: taka cena życia w demokratycznym społeczeństwie (że o tym wiesz, bo w pozostałych nikt o tym nie mówi :D)

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiesz że strona Białego Domu postawiona na WP?
Nie na WP tylko dupalu.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Milion złotych zapłaciło województwo śląskie na stworzenie i promocję portalu gospodarczego, Budowa portalu pochłonęła blisko pół miliona złotych, kolejne pół - promocja

zobaczcie stronę za pół miliona pln"

chcesz powiedzieć ze to zrobione za prywatne 1 000 000 PLN?

Jasne napisane zapłaciło województwo śląskie.W budżecie dziura,VAT na razie 23% ale prawdopodobnie będzie 25%, a tu 1 000 000 PLN na portal.Mieszkałem na śląsku,drogi w Zabrzu,Rudzie,Gliwicach to masakra.A oni myślą jak zrobią portal to inwestorzy będą oknami i drzwiami się wpychać.

Jeżeli uważasz ze to normalnie.to twoja prywatna sprawa.Podkreślam jeszcze raz wiedziałem na tym forum strony robione przez firmy obecne na PIO i w porównaniu z tym "dziełem" to ziemia i niebo.Jasne ze nie chodzi o latające motyle ale zeby w portalu za 1 000 0000 byli takie tagi???i nie mów ze oni nie wyglądają jak w WP a artykuły jak w Joomla :D

Snap2232.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiesz że strona Białego Domu postawiona na WP?
Nie na WP tylko dupalu.

wiem przeprosiłem :D

Jesteście zdrowo szurnięci. Większość z was pewnie by to zrobiła za 50 groszy.

Ja myślę ze większość firm zrobiła by to i za 2 000 000 ,tylko gdzie dostać takie zamówienie.Chodzi o to ze 1 000 000 z państwowej kasy to DUŻO.A jeżeli prywatny inwestor chce za taki portal walnąć duża bankę to- proszę bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności