Skocz do zawartości

Portal za pół milona


mikeusz

Rekomendowane odpowiedzi

Gołym okiem widać, że rząd ma za dużo pieniędzy. Ciekawe co fajnego powstanie za 2 lata, kiedy znowu podniosą podatki :D

Może byś się trochę poduczył o tym co to jest samorząd województwa i co on ma wspólnego z rządem. Rządowi i bez tego jest za co przyłożyć.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Postaw na WP/Joomli/Drupalu serwis w którym jest 400k dokumentów w formie tekstowej, pdf, word, excel, a następnie przeszukaj w ułamku sekundy wyniki związane z Katowicami; Inwestycjami; pobranymi 20 sekund temu z BIP'a.

stopka usunieta z wpoodu wirusa na stronie docelowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw na WP/Joomli/Drupalu serwis w którym jest 400k dokumentów w formie tekstowej, pdf, word, excel, a następnie przeszukaj w ułamku sekundy wyniki związane z Katowicami; Inwestycjami; pobranymi 20 sekund temu z BIP'a.

każdy normalny człowiek wie ze żądny Joom,Drup i reszta to czegoś takiego się nie nadaje.Ale wizualnie ten projekt wygląda tragicznie, albo ja mam coś z oczyma :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co za problem jak dane o tym co zawierają pliki będą przechowywane w odpowiedni sposób w bazie danych.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gołym okiem widać, że rząd ma za dużo pieniędzy. Ciekawe co fajnego powstanie za 2 lata, kiedy znowu podniosą podatki :D

Może byś się trochę poduczył o tym co to jest samorząd województwa i co on ma wspólnego z rządem. Rządowi i bez tego jest za co przyłożyć.

tak ale samorząd województwa może budować drogi,żłobki i td,nie wiem jak teraz, ale wcześniej (2 lata temu) bez łapówy dziecko do żłobka nie oddasz.Dużego żłobka za 1 000 000 nie zbudujesz ale za 5 000 000 będzie piękny z basenem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MaxPan to co się czepiasz, że jesteś wstanie postawić taki portal w dwa dni na Joomli, jedynie wygląd jesteś w stanie odwzorować.

--

> tak ale samorząd województwa może budować drogi,żłobki i td

Raczej nie...

stopka usunieta z wpoodu wirusa na stronie docelowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezsensowne emocje w tym topicku.

Ktoś wycenił usługę wykonania na tyle, ktoś inny ustaloną kwotę zaakceptował i to wszystko.

Jeśli teraz ktoś uważa, że doszło do defraudacji publicznych pieniędzy i tak go to boli powinien w myśl obywatelskiego obowiązku udać się do prokuratury i zgłosić popełnienie przestępstwa zamiast wałkować tą kwestię na forum.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MaxPan to co się czepiasz, że jesteś wstanie postawić taki portal w dwa dni na Joomli, jedynie wygląd jesteś w stanie odwzorować.

--

> tak ale samorząd województwa może budować drogi,żłobki i td

Raczej nie...

Przyjacielu powtarzam jeszcze raz nie projektuje stron www,nie znam się na tym ,ale mogę ocieniać stronę pod względem funkcjonalnym, wizualnym i przyjaznym użytkownikom.Czy ta strona postawiona wyłącznie dla programistów?Ta strona postawiona dla potencjalnych inwestorów w regionie Sląskim.Czy uważasz ze człowiek nie znajomy z programowaniem ale mający na koncie dużo siana będzie mógł przyjemnie serfować po tym portalu?Mówimy o człowieku mającym zamiar postawić jakiś hotel,restauracje, może niewielka hale produkcyjna?Czy właścicielu firmy budowlanej szukającego przetargu?

Bezsensowne emocje w tym topicku.

Ktoś wycenił usługę wykonania na tyle, ktoś inny ustaloną kwotę zaakceptował i to wszystko.

Jeśli teraz ktoś uważa, że doszło do defraudacji publicznych pieniędzy i tak go to boli powinien w myśl obywatelskiego obowiązku udać się do prokuratury i zgłosić popełnienie przestępstwa zamiast wałkować tą kwestię na forum.

może i masz racje i tak do prokuratury nikt nie pójdzie i każdy by złapał taka fuchę jakby była taka możliwość.Niema co podgrzewać emocje.Ogólnie ja jestem wkurzony na VAT bo mamy restauracyjkę,ceny pójdą do góry a ceny dla klienta wątpię za dasie podnieść:)Ja muszę ponosić koszty(zwiększony VAT) bo ktoś rozdaje kasę na podobne projekty.

jak się wkurzam to robię jeszcze więcej błędów ortograficznych ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezydent.pl tez jest na drupalu :D

Ale to nie o to chodzi. Jak ktoś juz nadmienił, przetarg wygrywa ten, kto miał wygrać.

Kiedyś braliśmy jako agencja przetarg na jeden serwis, o dziwo wszystkie strony który klientowi sie podobały i były zamieszczone w briefie, były jednej firmy, i nie uwierzycie, ta firma wygrała, cud nie ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Wpisz w goglach nazwę portalu i zobaczysz dyskusje na jego temat
Zobaczę co... stadko pokemonów, które by "zrobiło za 2 dychy" a na portalu rządowym najważniejsza kwestia to dla nich GRAFIKA :) Ludzi związanych z branżą jest mało... za to każdy chce skomentować. Najlepiej jeszcze zrobić swoją wycenę :D
2.Joomla to ja mam w stopce:)
Dziwne, powinieneś lepiej znać jej możliwości B)
3.Nie powiedziałem ze to da się postawić na Joomla a powiedziałem ze wygląda jak Joomla. z taka ilością reklamy i 45000 UU to można zrobić samym zapleczem i linkowaniem czy może nie??Co do portalu kobiecego to nie plotki a przepisy kulinarne i zainwestowałem w skrypt 800 PLN (jest tak naprawde do bani) ale 1200 UU dziennie robi.
Świat to nie tylko zaplecza i linkowanie. Projekty rządowe chyba nie za bardzo się nadają na taką formę reklamy :)

Tak samo nie postawisz na plotkach. Z resztą sam piszesz, ze do bani :) Ciekawe ile czasu by zajęło wpakowanie w "stockowego" CMS-a takiej ilości danych i jak szybko by potem działał :)

4.Jeżeli uważasz ze na PIO samie pokemony to poco tu siedzisz?
A gdzie napisałem, że same :P
Przyjacielu powtarzam jeszcze raz nie projektuje stron www,nie znam się na tym
No właśnie w tym problem. Nie znasz się, a piszesz, że:
Mowie walkiem serio 2 dni pracy+Joomla i można zrobić coś podobnego
Może to nie jest najlepiej zrealizowany projekt, ale to nie znaczy, że muszę się zgadzać z opinią kogoś, kto wypisuje take [wybacz] głupoty :)
Może byś się trochę poduczył o tym co to jest samorząd województwa i co on ma wspólnego z rządem. Rządowi i bez tego jest za co przyłożyć.
Kto decyduje ile pieniędzy dostaje samorząd województwa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówimy o człowieku mającym zamiar postawić jakiś hotel,restauracje, może niewielka hale produkcyjna?Czy właścicielu firmy budowlanej szukającego przetargu?

Dla tych i dla tych? Ja teraz szukałem przetargu na wynajem miejsca pod lokal gastronomiczny, znalazłem go bez problemu - i tak jest cel tego projektu.

Ogólnie ja jestem wkurzony na VAT bo mamy restauracyjkę,ceny pójdą do góry a ceny dla klienta wątpię za dasie podnieść:)Ja muszę ponosić koszty(zwiększony VAT) bo ktoś rozdaje kasę na podobne projekty.

Ten projekt nie jest finansowany z Twojego VATu, ani niczyjego VATu.

> Ta strona postawiona dla potencjalnych inwestorów w regionie Sląskim.

W województwie śląskim, nie regionie...

> Kto decyduje ile pieniędzy dostaje samorząd województwa?

W teorii czy praktyce? :D

stopka usunieta z wpoodu wirusa na stronie docelowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już niema siły dyskutować,poddaje się :)To ze to portal państwowy nie znaczę ze musi być taki brzydki (zobacz mój skan ).

Portal przeznaczony dla ludzi,a za 500000 mogli by się podzielić z kimś o 5000 na jakaś grafikę.A głupot nie pisałem,napisałem ze może WYGLĄDAĆ tak ja ten, a nie funkcjonować,czujesz różnice?WYGLĄDAĆ.

Del cytat + upomnienie

Nie czepiaj się slow bo ja jestem obcokrajowcem czasami mogę mylić pojęcia,To ze ja już nie mieszkam ma śląsku to znaczę ma mi być obojętne 1 000 000 PLN wpompowane przez samorząd wojewódzki :D

p.s nie polecam biznes gastronomiczny na śląsku :) i jeszcze w dierzawionym lokalu na tym to ja na pewno się znam B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności