Skocz do zawartości

Co z tym forum?


aniec2

Rekomendowane odpowiedzi

it_managent wprowadził na forum wiele życia, ale wprowadza jeszcze więcej chaosu - tu komunikat do kolegi. Mając 1500 umów na pozycjonowanie za pewne masz co robić, nie musisz spędzać 8h dziennie na forum - zatrudniając 25 ludzi (przy czym na pewno nie każdy pozycjonuje ) dzieląc na 1500 umów to coś nie tak - żaden człowiek nie wyrobi takiej normy, dlatego też powinieneś wziąć się za pracę i dać odpocząć użytkownikom od swoich testów - niektóre rzecz jasna są bardzo ciekawe, ale niektóre, że się tak wyrażę żenujące. Każdy ma swoj

Narzędzie do kompleksowego wsparcia działań SEO - https://senuto.com

Darmowe narzędzie do w pełni automatycznej wyceny pozycjonowania
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

faktycznie na forum krystalizują się dwie frakcje,

1. konserwatywni wyznawcy swl, katalogowania, dodawania pseudo-artykułów do spamowych wordpressów

oraz

2. postępowi użytkownicy, którzy na nasze podwórko przenoszą wiedzę i zabawki z bhw

prawda jest taka, że do niedawna na tym forum niewiele było wartościowych informacji, a już na pewno niemal zero o nowościach ze świata seo, w chwili obecnej zmieniło się to na korzyść

a co do scysji... były, są i będą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam ze i IT i Xaan piszą wartościowe( w większości) posty,maja bardzo podobne charaktery może a dla tego tak się "kochają":).Tak w życiu bywa mam brata który i charakterem i wizualnie prawie identyczny,ale wytrzymać więcej jak 1 dzień z nim nie mogę :)Zdrowa konkurencja zwiększa poziom usług w SEO podejrzewam tez.Ten "konflikt" wnosi na prawdę ciekawe posty,przynajmniej z mojego punktu widzenia.

Przepraszam jeżeli mój post kogoś uraził :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam to forum w miarę regularnie.

Po części zgodzę się z autorem tematu.

Nie rozumiem skąd, na przykład ta zawiść do it managment - nie zrozumcie mnie źle, praktycznie w ogóle go/Cię nie znam.

Poza telefoniczną "wpadką" ( to było poniżej pasa, tak btw ;) ) do klienta konkurencji, nic "złego" w jego wykonaniu nie znalazłem.

Reklamuje blasty?

Co z tego, część z Was notorycznie początkującym poleca z SWL w różnych tematach, z refem w podpisie.

Hipokryci.

Bo inaczej to co, zawiść, zazdrość?

Co do Xanna się nie wypowiem, bo on faktycznie potrafi odpowiadać jak bot nie biorąc pod uwagę faktów załączonych w temacie, co nie da się ukryć działa na nerwy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleeee beka. Nie było mnie parę dni, wchodzę, czytam, a tu taki temat. Pomyślcie co by można zrobić poświęcając choćby połowę czasu jaki spędzacie na kłótniach na forum, współpracując! Ale w tym kraju to chyba nie osiągalne. Tylko krowa nie zmienia zdania, a u nas kraj typowo rolniczy, chociaż trochę się teraz zmieniło ;);) Facebook, ebay, google i wiele innych teraz nawet powstających projektów, żaden z Polski! Czy naprawdę jesteśmy idiotami? Jasne, że nie, ale ze współpracą u nas jest na bakier, bo nikt nikomu nie ufa i raczej woli poświęcić swoją energię w to, żeby go wytępić, niż zacząć z nim współpracować. W innych, bardziej rozwiniętych krajach już dawno odkryli korzyści jakie niesie ze sobą współpraca!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motorem postępu jest konkurencja. Więc różnice zdań to rzecz normalna. Kwestią jest gdzie leży granica etyki zawodowej. Ja mam wrażenie, że nie wszyscy potrafią się jej trzymać.

Starannie moderowany Katalog stron - PR4

Teraz-Wiedza.pl - katalog edukacyjny PR1

----> aplikacje Facebook <----

Ogłoszenia Legnica i katalog firm z Legnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sorry ale na forum można jedynie przeczytać o Xrumerze że jest panaceum na wszystko a jak ktoś w padł w filtr to znaczy że kupił złe blasy na allegro.

Ciężko tu teraz dowiedzieć się czegoś wartościowego chyba ze czyta się posty sprzed dwóch lat i to starych użytkowników a obecnie to jedynie same bezwartościowe przepychanki.

Polecamy kosze wiklinowe z surowców naturalnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie ogromnie, że IT umieszcza tutaj swoje testy xr, jednak sądze, iż popełnia błąd wchodząc na poletko swl. Tutaj nie wygra - choćby miał rację i zaczyna niezbyt ambitne rozmowy.

Xann zapewne posiada sporą wiedzę, jednak szkoda, że podjął takie a nie inne metody reklamy swoich usług. Tak czy owak to jego biznes i z pewnością źle na tym nie wychodzi.

Z czasem coraz mniej mnie obchodzą te forumowe przepychanki, jednak lepiej czytać kłótnie w dziale testy, aniżeli w dziale "dla początkujących", gdzie użytkownicy pokroju oki tworzą dyskusję na temat wpływu pr na pozycjonowanie. It wniósł ożywienie - to dla forum bardzo dobre zjawisko.

Staram się nie dokładać swoich cegiełek i przestałem oceniać obie strony, gdyż posiadają wiedzę w swoim zakresie wysoką i na swoich zabawkach znają się doskonale. Problem w tym, że nie zleciłbym ani jednemu, ani drugiemu pozycjonowania swojej strony - ponieważ oboje pojęcia dywersyfikacji metodyki mają w tyłku - co nie wróży sukcesu przy dłuższej współpracy.

Tak czy owak - cieszy mnie to co się dzieje i według mnie idzie to w dobrym kierunku. Postulowałbym także, o utworzenie podforum bhs - byłoby znacznie łatwiej odnajdywać się w tematach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie użytkownicy pokroju oki tworzą dyskusję na temat wpływu pr na pozycjonowanie
Czytał byś dokładniej to zrozumiał byś o co mi chodziło, n00b.

Nie będe schodził do Twojego poziomu, bo wygrasz doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann zapewne posiada sporą wiedzę, jednak szkoda, że podjął takie a nie inne metody reklamy swoich usług. Tak czy owak to jego biznes i z pewnością źle na tym nie wychodzi.

Jakaś częśc moich klientów to pozycjonerzy, firmy pozycjonerskie to gdzie mam reklamować usługi jak nie na forum branżowym :)

Na tym forum przychodzą ludzie co chcą wypozycjonować swoją stronę bardzo żadko Ci co szukają tu firmy do wypozycjonowania strony choć zdarzają się zapytania na PW takie też

Ogólnie na temat metod pozycjonowania co można było oficjalnie powiedzieć zostało już powiedziane pewne kruczki każdy trzyma dla siebie, kazdy kto dochodzi do tego wniosku przestaje tu przychodzić stąd też starzy "znikają" a w ich miejsce pojawiają się młodzi wszysko wiedzący :)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spojrzał byś na daty od kiedy jestem na forum, to byś zobaczył, że bawię się w to dopiero 6 miesięcy. Nie jestem informatykiem i niektóre, dla ciebie najprostsze rzeczy, mnie wciąż ciekawią. Ale Ty najwyraźniej masz w d... pomoc słabszym kolegom, tylko się z nich wyśmiewasz, jacy to oni głupi, a ja przecież to wszystko wiem, ale nie powiem. A poziom twój...

Ja znam mnóstwo osób, którym 99%tego forum do pięt nie dorasta i wcale tu nie zaglądają
To co ty tu robisz? Twat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann zapewne posiada sporą wiedzę, jednak szkoda, że podjął takie a nie inne metody reklamy swoich usług. Tak czy owak to jego biznes i z pewnością źle na tym nie wychodzi.

Jakaś częśc moich klientów to pozycjonerzy, firmy pozycjonerskie to gdzie mam reklamować usługi jak nie na forum branżowym :)

Owszem, masz rację, że miejsce do reklamy jest jak najbardziej odpowiednie. Mam tylko wrażenie, że czasami mógłbyś zachować sie nieco profesjonalniej i większą wagę przykładać do tego co piszesz. Bo tak póki co robisz to nachalnie i bez jakichkolwiek skrupułów, poprostu się reklamujesz idąc na ilość i wszędobylskość (czasami aby poprostu napisać) :)

Fajnym przykładem na dobrą reklamę, był początek bytności it na tym forum. Dobre testy, merytoryczne rozmowy i posty. Zachęcało do sprawdzenia usługi. Jednak z czasem zszedł na podobną ścieżkę - kłótni i przepychanek :)

Edit:

Ja znam mnóstwo osób, którym 99%tego forum do pięt nie dorasta i wcale tu nie zaglądają
To co ty tu robisz? Twat.

Czytam i piszę. To, że znam, nie znaczy, że jestem równie dobry, a to że czytam forum, nie znaczy, że beznadziejny. Co do Ciebie - czasami poprostu lepiej czegoś nie pisać. Spójrz na swoje tematy w Pogaduszkach i sam pomyśl - czy chociaż 20% z nich było potrzebnych. Sądze, że nauka jest piękna, jednak czy gdy uczyłeś się chodzić, wychodziłeś na ulicę spytać się, czy to co zrobiłeś to jest krok? I tak po stokroć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tworzą dyskusję na temat wpływu pr na pozycjonowanie

bo niestety o niczym bardziej inteligentnym nie da się tu porozmawiać

ostatnio przeprowadziłem bardzo dokładny test funkcji "obsługa parametrów" w narzędziach dla webmasterów, także w połączeniu z canonical i wyniki wcale nie są takie oczywiste, znalazłem np. sposób na wyindeksowanie (zastąpienie istniejącej treści pustą) strony konkurencji która używa PHP + obsługi parametrów ale nie używa canonicala

ale jakbym napisał o tym teście w dziale testy to zaraz "mądrzy inaczej" by napisali:

* podaj adres strony a jak nie podasz to znaczy że kłamiesz

* ja jestem bardziej wiarygodny niż ty bo podpisuję się danymi firmowymi

* nikt normalny nie używa narzędzi google do spamu

i moderatorom takie wypowiedzi pasują, a merytoryczne nie

jak wystarczająco wielu trolli odpowie w temacie, to cały temat trafi do kosza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności