Skocz do zawartości

Co z tym forum?


aniec2

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę odbiegliście od samego tematu, a co gorsza zamiast pisać o tym jak unikać spięć to je wywołujecie.

faktycznie na forum krystalizują się dwie frakcje,

1. konserwatywni wyznawcy swl, katalogowania, dodawania pseudo-artykułów do spamowych wordpressów

oraz

2. postępowi użytkownicy, którzy na nasze podwórko przenoszą wiedzę i zabawki z bhw

Tylko co z tego ? W ostatecznym rozrachunku i tak nam wszystkim o jedną rzecz chodzi - "minimalizacja kosztów, maksymalizacja wpływów" i to czy pozycjonujemy spamując czy tworząc wartościowe zaplecze nie obchodzi naszych klientów.

Każdy ma prawo robić jak chce, wyznawać zasady które chce i trzeba życzyć mu jak najlepiej, chyba że wyjdziecie z transparentami "Moja racja jest najmojsza" jak na dniu świra :)

Wrzućcie trochę na luz, zapalcie jointa puśćcie sobie reagge i dopiero piszcie na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
ale jakbym napisał o tym teście w dziale testy to zaraz "mądrzy inaczej" by napisali:

* podaj adres strony a jak nie podasz to znaczy że kłamiesz

* ja jestem bardziej wiarygodny niż ty bo podpisuję się danymi firmowymi

* nikt normalny nie używa narzędzi google do spamu

no wiesz każdy test może być naciągany i fikcyjny wiec nie ma się czemu dziwić bo zmyślać każdy może

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy chociaż 20% z nich było potrzebnych
Najwidoczniej moderator zdecydował, że tak.
Czytam i piszę
Czytaj więc uważniej, gdzie na forum znajdziesz newsa, że PR chroni przed filtrami? Jedyne co się pisze to, że PR nic nie znaczy i znalazłem jakiś test sprzed 3 lat gdzie ktoś stwierdza, że PR stabilizuje stronę. W dzisiejszych czasach BH jak dla mnie PR nabrał nowego znaczenia i to właśnie dowiedziałem się z tamtego topicu. Ale nie, Ty musiałeś go już wyśmiać w pierwszym poście. Bellend.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum przychodzą ludzie co chcą wypozycjonować swoją stronę bardzo żadko Ci co szukają tu firmy do wypozycjonowania strony choć zdarzają się zapytania na PW takie też

składam wniosek formalny

aby kazdy kto ma problemy z ortografia uzywal automatycznego korektora

dziekuje

Najlepszy portal branży gier liczbowych Lotto to: Wyniki Lotto NET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum przychodzą ludzie co chcą wypozycjonować swoją stronę bardzo żadko Ci co szukają tu firmy do wypozycjonowania strony choć zdarzają się zapytania na PW takie też

składam wniosek formalny

aby kazdy kto ma problemy z ortografia uzywal automatycznego korektora

dziekuje

Mhm, i dodatkowo żeby nauczył się obsługi prawego ALT'a.

... nie ma tu właściwie życia, tylko powolne umieranie kolejnych dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aby kazdy kto ma problemy z ortografia uzywal automatycznego korektora

Jestem osoba która nie zwraca uwagi na ortografie pisze jak mi pasuje a nie jak ktoś każe ale zawsze każdy komu to nie odpowiada może włączyć sobie funkcję "ignorowania" moich postów. :)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to forum nie daje się czytać mniej więcej od początku roku 2009 (w moim przypadku). Obecnie ciężko podzielić się wiedzą bo ... a szkoda nawet gadać ...

Fora prywatne, zamknięte - rzecz dobra - ale trzeba mieć na to czas i ochotę. A ja ochote mam ale czasu nie za bardzo - robię swoje.

Jest kilka osób, z którymi można porozmawiać, pośmiać się. Ale nigdy nie wiesz kto wyjmie kosę i zabawi się w Brutusa.

Ide na GLuta ...

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fora zawsze ciężko się czyta, tym bardziej to

jednak ma swoje zalety, bo nie da się przy nim nudzi do tego

- ciekawe liczne testy

- ciekawe spostrzeżenia użytkowników

- docinki, które tak naprawdę nie musiały by mieć miejsca *ale są prowokatorzy

- mniej więcej wiadomo, kto jest na ile zdolny

- można zbierać masę linków do nowych katalogów czy ciekawe oferty reklamowe

- co rusz pojawia się nowy wątek, który każdego dnia wnosi dodatkową wiedzę dla mojego umysłu

nic dodać nic ująć, no mogło by być tu trochę kulturalniej no ale cóż

Mam nadzieję, że forum będzie nadal istniało z takim zapędem i przybędzie do niego paru nowych specjalistów jak Xaan czy IT - niby nie wnoszą nic ciekawego, a powiem - że posiadam dzięki nim większą wiedzę np. temat swl czy xrumera *(którą sam musiał bym szukać po łebkach, a tutaj mam w miejscu)

chodź nie powiem :D interesują mnie bardziej metody akceptowane przez google

dla tych, którzy nie mają czego się czepiać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum jest takie jacy są użytkownicy. Samo się nie pisze ..

Zawsze były jakieś przepychanki ale wydaje mi się że kiedyś jeszcze coś konstruktywnego było w wypowiedziach.

Teraz wszyscy są monotematyczni delikwent promuje swoje i koniec. Jak Xrummer jest dobry to SWL jest zły jakby nie można było używać ich w połączeniu ze sobą. Klapki na oczy i do przodu.

Oto schematy myślenia które dominują:

"Jak nie jest najlepsze to zrobię testy które udowodnią, że jest bo będą to moje testy."

"Mój sposób jest najlepszy, moje testy zrobione przeze mnie to udowadniają, mój SWL jest najlepszy i basta, sam go uznałem za najlepszy 3 rok z rzędu" - tak to wygląda, w kółko to samo.. Kup blasta, kup punkty, kup moją wypasioną dodawarkę i będziesz "miszczem seło" .

Mało kto już chyba nawet zwraca uwagę czy to rzeczywiście działa, grunt to mieć klienta który w to uwierzy i któremu można opchnąć {Blasta|Punkty SWL|Dodawarkę} ..

 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności