Skocz do zawartości

Płatne części serwisu


elektryk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałem się dowiedziec jakie jest Wasze zdanie na temat opłat pobieranych przez niektóre serwisy w zamian za dostęp do ich zasobów.

Powiedzmy że myślę nad zastosowaniem tego na jednej z moich stron. Zastanawiam się tylko jak pobierać opłatę :

1. Czasowy dostęp , (24h, 3 dni) do wszystkich zasobów strony

2. Opłata za punkty, które zostaną zużyte na odsłony serwisu ( każda odsłona jeden punkt). Czy takie rozwiązanie jest wogóle możliwe ?

Dlaczego w większości płatnych serwisów wszystko jest rozliczane za pomocą punktów ?

PS. Jak nazywa się ten płatny portal z poradami dla webmasterów i kursami programowania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest za co płacić to jest szansa, że taki pomysł wypali. Tzn. powinien zawierać coś czego nie ma darmowa konkurencja. Moim zdaniem lepszym pomysłem na opłaty jest nr.1.

A ten portal to algorytmy.pl

Wykonam:

- kodowanie z .psd do HTML/CSS/JS,

- wdrażanie szablonów pod WordPress, SEOKatalog oraz inne skrypty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności