Skocz do zawartości

gmail.pl na sprzedaż ;)


osprey

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

jeśli kupi i w jakikolwiek sposób będzie na niej zarabiał - straci ją. to proste. Google przegrało proces o tę domenę, ale po sprzedaży odzyska ją praktycznie natychmiast.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli kupi i w jakikolwiek sposób będzie na niej zarabiał - straci ją. to proste. Google przegrało proces o tę domenę, ale po sprzedaży odzyska ją praktycznie natychmiast.

dokładnie - już sam fakt chęci sprzedaży daje googlom otwarte drzwi do jej odzyskania.

Nowy właściciel z pewnością nie pocieszy się nią zbyt długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem nie będzie to już Grupa Młodych Artystów i Literatów a np zGromadzenie Murzynów Albinosów i Latynosów :D

ps.

żeby uciąć z miejsca ewentualne antyrasistowskie offtopy przypominam, ze slowo "Murzyn" w języku polskim nie jest obraźliwe

Polskie słowo Murzyn pochodzi od słowa Maur, które z kolei wywodzi się od łac. Maurus (-a, um), przymiot. mauri (-orum) ? czarny, będący rzymskim określeniem mieszkańców dzisiejszego Maghrebu (por. Maurowie). (..) Słowo to na określenie osoby czarnoskórej używane jest w Polsce od XIV wieku.

U kobiety ważniejsze są oczy niż piersi - kobieta bez oczu wygląda gorzej.

 

Polecam montaż anten legionowo - najlepszy montaż i serwis anten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie - już sam fakt chęci sprzedaży daje googlom otwarte drzwi do jej odzyskania.

Nowy właściciel z pewnością nie pocieszy się nią zbyt długo.

Niby na jakiej podstawie?

Jeżeli nowy właściciel będzie ją wykorzystywał w podobny sposób jak stary to google niema szans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://di.com.pl/news/15793,0,Gmailpl_-_cz...ska_domene.html

W tym czasie dostaliśmy pismo od prawników Google, że proszą o dobrowolne wyrejestrowanie lub nieodpłatne przekazanie praw. W rozmowie telefonicznej z przemiłym prawnikiem wynajętym przez Google dowiedziałam się, że w razie braku reakcji sprawa trafi do sądu. Upierał się, że blokuje tam adres firmie, która być może chce go wykorzystać. Robię nieuczciwą konkurencję, cybersquotting, wszytko naraz.

Odpowiedziałam, że mogę im ja odsprzedać skoro tak bardzo potrzebują tego adresu. Jednak usłyszałam, że jego klient nie zamierza płacić za coś, co jego zdaniem należy do niego. Na pytanie, dlaczego nie zaproponowano nam nawet zwrotu kosztów zakupu domeny usłyszałam, że być może na to jego klient się zgodzi.

Co więcej, pomimo iż marka Gmail jest od lat powszechnie kojarzona na całym świecie z Google, firma ta ma problemy ze stosowaniem tej nazwy i przejęciem m.in. domeny gmail w Wielkiej Brytanii oraz gmail.de w Niemczech.
Co ciekawe, w przypadku naszych zachodnich sąsiadów Google była dużo bardziej szczodra, oferując za przejęcie marki Gmail w Niemczech 250 tys. USD. Dla właściciela firmy była to jednak o wiele za mała kwota i domena gmail.de, zgodnie z wyrokiem niemieckiego sądu, nadal jest jego własnością.
Klika dni później ruszył nasz serwis literacki pod adresem gmail.pl i od tego czasu cisza. Tydzień temu została złożona sprawa w Sądzie polubownym przeciwko nam. Teraz czekamy na pierwsze argumenty Google.

Obecna właścicielka pisze, że ekipa GMAIL nie zamierza się poddać tylko dlatego, że Google stać na drogich i dobrych prawników:

Zgodnie z zasadą "wolnoć Tomku w swoim domku", niech Google pilnuje swojego nosa w swoim kraju. Nasz kraj, nasze Pl-ki!

https://www.idg.pl/news/105952/Gmail.nie.dla.Europy.html

U kobiety ważniejsze są oczy niż piersi - kobieta bez oczu wygląda gorzej.

 

Polecam montaż anten legionowo - najlepszy montaż i serwis anten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności