Skocz do zawartości

gmail.pl na sprzedaż ;)


osprey

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie masz rację bo defakto google chyba bardziej zależy na .com w końcu - commercial a próba reklamy pod innymi domenami jest może mało opłacalna ? Co zyskają po kupnie tej domeny polskie rzesze fanów którzy i tak korzystają z zamulastych (według mnie) wp i interii - chyba nie a do tego napewno przydałaby się im dobra reklama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
faktycznie nie sprawdziłem bez www

to tylko dla porządku ;)

Dla uniknięcia ponownych pytań, uściślę: przedmiotem aukcji jest DOMENA gmail.pl

Nie chodzi o sub-domenę "www", w domenie gmail.pl

Osobiście życzę sprzedającym jak najwyższej kwoty, bo rzeczywiście sporo czasu czekali na zarobienie rzeczywistych pieniędzy za tę domenkę (nie kupowali jej przez przypadek ;))

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 5k uu dziennie wejsc bezposrednich nie warto, takie pieniadze mozna wykorzystac duzo lepiej i postawic portal z ciekawsza domena bez podkradania znanej firmie znaku towarowego

pewnie na allegro cena dojdzie do 99999999999zł dzieki zartownisiom i na tym sie skonczy :)

U kobiety ważniejsze są oczy niż piersi - kobieta bez oczu wygląda gorzej.

 

Polecam montaż anten legionowo - najlepszy montaż i serwis anten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedająca zażądała telefonicznego potwierdzenia oferty i tak oto na godzinę 14, cena to prawie 100 000 PLN :)

Ciekawi mnie, co zrobi z domenką jej nowy właściciel.

Wg. mnie, kupujący trochę przesadzili z wartością tej domeny. Za taką kasę, na pewno postawiłbym coś wartościowego :)

KryptoPoradnik - twoje źródło wiedzy o kryptowalutach

Dyskusje o kredytach i pożyczkach - Forum Kredytowe | Kantory walut online - KantoryWalut.pl     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze sprzedajacy wymaga potwierdzenia telefonicznego zlozenia oferty a w razie braku wywala z licytacji z adnotacją brak kontaktu, to daje dobrą furtke do podbijania ceny, np przed koncem aukcji wywindowanie ceny i wywalenie osoby podbijajacej za "brak kontaktu"

a przeciez do takich rzeczy słuzy opcja "aukcja prywatna" gdzie najpierw sie dzwoni do sprzedającego tudzież mailuje aby uzyskac mozliwosc przystapienia do licytacji

U kobiety ważniejsze są oczy niż piersi - kobieta bez oczu wygląda gorzej.

 

Polecam montaż anten legionowo - najlepszy montaż i serwis anten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, zklikwidowali 28 kwietnia 2008r, ale ten czas leci, a wydaje sie jak by to było wczoraj gdy jeszcze korzystałem z prywatnych aukcji

U kobiety ważniejsze są oczy niż piersi - kobieta bez oczu wygląda gorzej.

 

Polecam montaż anten legionowo - najlepszy montaż i serwis anten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mam ale nei na rynku polskim :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności