Skocz do zawartości

Zanim skorzystasz z SWL przeczytaj


it_management

Rekomendowane odpowiedzi

mmarek - mowie o pozycji wpisu w katalogu/preclu a nie domeny xann.net ktora ma bl na setkach stron klientow (w tym takze na pozycjonowanie ) - wiec to akurat jest slaby przyklad.

zakrecony - jestem przekonany ze duza ilosc osob o tym nie wie, czy jakbym zapytal Cie dwa tygodnie temu o % zaindeksowania to odpowiedzialbys mi 85% ? Nie sadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

IT te 85%, opierasz to na próbce 1k punktów na każdy z 3 linków (w okresie cos chyba 3 tygodni), a to jest chyba trochę jednak za mało by wyjąć stopień indeksacji stron jakie sa w systemie i rzucać takie wyniki bo:

- to jest rotacja

- paczki są losowane

a to stwarza duze prawdopodobieństwo, że faktycznie stopień niezaindeksowanych stron przekracza 87%, ale i może być znacznie niższy

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

It zawsze wie najlepiej, więc proszę nie dyskutować. Co najlepsze wie dlaczego czyjeś strony dostają filtra, a nie wie dlaczego jego strony dostają filtra ;) Obiecuję, że już się nie odezwę na te posty, bo nie ma sensu, niech inni walą głową w mur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmarek - daj znac na pw . tak trudno mi sie odniesc jesli nie wiem do czego

okazwloka - jak kazdy robie bledy i potrafie sie do nich przyznac.

zakrecony - w jaki sposob robione sa sadaze ? na malej czesci populacji, jasne ze test jest obarczony bledem ale nic nie szkodzi na przeszkodzie zeby Panowie okazwloka i zakrecony ponowoli test np na 10 czy 100 tys pkt. Sam jestem ciekaw ich wynikow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądaże są robione przed wszystkim przez niezależne firmy. Ja osobiście eweba używam tylko do indeksacji, a w tym zakresie spełnia on swoje zadanie i testy mi nie są potrzebne. Jak zacznę go uzywac do dopalania, wtedy nieomieszkam na ten temat się wypowiedzieć przy jakiejś okazji ;)\

mmarek pisał o Twojej stronie ;)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę co wywnioskowałem z jego postu, byc może błednie, a co sobie wyjasniacie na PW to nie wiem, więc zanim zarzucisz komuś kłamstwo upewnij się co to słowo oznacza, inaczej robisz z siebie błazenka ;)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

it_... widzę że masz bolączkę dotyczącą tego że nie wiesz jaki jest zwrot z inwestycji w SWL'e, a nie jest to 80%, 70%, 60%... skuteczności reklamowanej przez twórców... TAK ZGADZA SIĘ!!

na tym właśnie polega Google, i cały ten młyn nazywany pozycjonowaniem, w którym jeżeli chcesz się utrzymać to musisz szacować, testować i opierać się na statystykach, co Ci sie opłaca a co nie - NIE MA SYSTEMÓW TAKICH JAKIE REKLAMUJĄ ICH TWÓRCY, ale przecież czymś musisz się wspomagać... a to już Twój wybór czy skorzystasz z e-weblinka, czy linkme... itd.

i prosze nie płacz że linki nie są zaindeksowane, że znikają itd., to wszyscy wiemy :) ...i żyjemy i mamy się dobrze, bo pozycjonowanie to także ekonomia tego co opłaca ci się kupić z oferty dostępnej na rynku, i jak to wykorzystasz = w SWL'ach takze wazne jest jak ustawiasz linki, jakie anchory itd. i tu masz szukać oszczędności a nie walczyć z wiatrakami (Google :()

...potraktuj reklame i informacje o SWL jak reklame w TV, gdzie mozna psodziewac sie o wiele gorszego jakosciowo produktu, a czy warto rabic samemu czy wspomoc sie swl'ami to juz Twoja ekonomia i Twój pieniądz :)

ot... pofilozofofowałem :))

tam zlecam marketing internetowy i pozycjonowanie stron: bizzit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale beka.

Eweb nie działa.

Jak rozumiem od lat ludzie pakują na oko minimum jakieś 200K miesięcznie jako wsparcie charytatywne dla sprzedawców punktów? Oczywiście dokładają do tego z hodowli świnek morskich - na pozycjonowaniu przecież nie zarobią nawet złotówki, przecież dopalenie ewebem nie działa albo daje tak mizerne efekty, że zarobek co najwyżej domeny opłaci...

Nie rozumiem jak można się tak kompromitować do tego siląc się na poważnego "byznesmena" z setkami klientów.

dymna.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cały czas domagasz się podania trudnej / średniej frazy dopalonej ewebem która znalazła się w top 1000(:)!),

nie wplynal w istotny sposob na pozycje dopalanych wpisow

test do bani, wnioski - na wyrost na maxa. Tak naprawdę nic nie przetestowałeś a wnioski wyciągnąłeś bardzo poważne.

Sprawdź sobie ciężkie frazy (ale nie jedną czy 2) i zobacz czym są dopalane - w baaaardzo wielu przypadkach znajdziesz eweba.

dymna.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linki w e-weblinku są typu side-wide, więc wyświetlają się na wszytskich podstronach danego serwisu. Jeżeli site jest 0 nie pojawiają się tam linki. Przed kolejnym testem zapoznaj się z zasadami działania systemu :)

Najtańsze domeny w Polsce - 13685790121473354021 -3% kod na dowolny serwer wirtualny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności