Skocz do zawartości

Zanim skorzystasz z SWL przeczytaj


it_management

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jest tak:

Dany serwis pobiera paczkę linków i te linki wyświetlają się przez 24h na wszystkich podstronach serwisu.

Przed chwilą sprawdzałem pliki systemowe. W paczce znajduje się 250 linków, kto chce niech sam sprawdzi :)

Dodatkowo większość z nich powtarza się kilka razy, więc unikalnych adresów jest dużo mniej a szansa na wyświetlenie wysoka.

Najtańsze domeny w Polsce - 13685790121473354021 -3% kod na dowolny serwer wirtualny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Test sprawdzil ile bl generuje eweblink wedlug Yahoo ok 300

2.Test sprawdzil jaki jest stopien indeksacji stron gdzie emitowane sa linki- bardzo niski poniżej 15 %

3.Test sprawdzil czy Eweblinki jest dobry do indeksacjo - jest dobry

4.Test sprawdzil jaki Pr maja podstron w systemie - wiekszosc to N/A

Xannie - przeszukaj moje posty juz podawalem na forum definicje Site-Wide , nie bede sie powtarzac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xannie - przeszukaj moje posty juz podawalem na forum definicje Site-Wide , nie bede sie powtarzac.

O dziwne podawałeś źródło definicji ? to dalczego nie mogę tego znaleść w szukaj forum ? szukajka nie jest zepsuta

1.Test sprawdzil ile bl generuje eweblink wedlug Yahoo ok 300

Niezliczoną ilość razy mówiłem Ci zanim zabierzesz się za używanie czegoś dowiedz się do czego służy to narzedzie

e-weblink jest systeme rotacyjnym w oznacza to że linki się rotują na domene przez 24h a to oznacza ze instnieje prawdopodobieństwo że w ciagu dnia wpadnie tam bot i liźnie linka albo i nie wpadnie przez cały miesiąc

żeby zwiekszyć to prawdopodobieństwo wystarczy zwiekszyć ilośc PKT

podsumowując im wieksze przyłożenie pkt tym wieksze prawdopodobieńśtwo liźniecia przez bota

2.Test sprawdzil jaki jest stopien indeksacji stron gdzie emitowane sa linki- bardzo niski poniżej 15 %

to już wogle jest głupota - linkujesz jedną podstronę i mieżysz jej stopień indexacji w 15% jednej podstrony ?????

brak mi słów

4.Test sprawdzil jaki Pr maja podstron w systemie - wiekszosc to N/A

system ma statysytkę PR

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odsylam Cie do podstaw matematyki - obojetnie ile pkt podlaczysz w statlinku prawdopodobnienstwo odwiedzin bota na domenie X powinno byc zlizone (zeby nie powiedziec takie same ).

Przeczytaj raz jeszcze test a zrozumiesz czego stopien indeksjacji mierzylem.

KŁAMIESZ : system nie posiada statystyk PR podstron a jedynie domen, to duza roznica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności