Skocz do zawartości

Zanim skorzystasz z SWL przeczytaj


it_management

Rekomendowane odpowiedzi

Nie musze wiedziec... tak samo jak nie wiem jak naprawić zlew , nie wiem jak zmienić klocki hamulcowe w samochodzie....

Tylko co to ma wspolnego z testem ?

Prosze bardzo przeprowadz jakis logiczny wywod czemu na np domenie nr 1. gdzie jest eweblink prawdopodobienstwo tego ze bot zobaczy nasz link jest wieksze jak mamy 10000 pkt na link niz w przypadku 1000 pkt.

Mowimy o domenie A ktora emituje linki Eweblinka i czasie 24 h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Pomowie Xanie pytanie bo najwidoczniej go nie zauwazasz:

Prosze bardzo przeprowadz jakis logiczny wywod czemu na np domenie nr 1. gdzie jest eweblink prawdopodobienstwo tego ze bot zobaczy nasz link jest wieksze jak mamy 10000 pkt na link niz w przypadku 1000 pkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Punktami jakie przykładasz nie zwiekszasz prawdopodobieństwa, że boot załapie linka na konkretnej stronie/podstronie domeny, a na stronach/podstronach domen.

chyba nie bardzo :hi: zwiększasz liczbę (sub)domen (serwisów) do których zostanie wylosowany link.

dymna.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wedrowiec, no jak trzymać się już nazewnictwa to masz rację, ale mi chodziło, że nie ma znaczenia czy dasz 1k czy 10k to prawdopodobieństwo dla danego serwisu gdzie jest aktualnie emitowana paczka będzie takie samo. Na to prawdopodobiśnstwo wpływa czestotliwość odwiedzin boota i jego czas buszowania, a tego ilością pkt nie zmienisz dla danego serwisu emitującego linki.

IT niestety masz małą by nie napisać zerową wiedze na temat SWLi (nie wiem jak stałe, ale rotacyjne to dla Ciebie Copperfield i znikające słonie) i albo tak faktycznie jest, albo kolejny raz napiszesz nie wszystkie moje wypowiedzi należy barać na serio.

Ilośc pkt wpływa na prawdopodobieństwo złapania linka przez bota, bo im więcej przyłozysz, tym ilość serwisów emitujących Twój link będzie większa. Jeżeli tego nie łapiesz, to... nie wiem nawet to co :]

Tylko nie pisz, że chodzi Ci o prawdopodobieństwo złapania linka na danym serwisie emitującym linki z SWL'a rotacyjnego, bo znowu pokażesz, że... Copperfield i znikające słonie...

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. przecież wszyscy się chyba zgadzają, że do indeksacji SWL jest OK.

Czy jest również OK do pozycjonowania?

tego niestety ten test nie pokazał

Czy jest również najprostszą drogą do bana, jak twierdzi wielokrotnie AjTy?

tego również ten test nie pokazał

zatem dalsza dyskusja jest jak łowienie w szambie...

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli Xann twierdzi, że ilośc prezyłożonych pkt wpływa na prawdopodobieństwo załapania linka przez bota w danym serwisie, to pisał bzdurę *. Chyba, że ma na mysli prawdopodobieństwo, że dany link ponownie sie pojawi na tym samym serwisie po jakimś czasie, ale to mało chyba prawdopodobne.

Ty IT natomiast pisząc o tym pradopodobieństwie dla danego serwisu to tak jak byś pisał o zaskakująco niskim prawdopodobieństwie możliwości spadnięcia łańcucha z zębatki w hulajnodze.

SWL rotacyjne nie dawały, nie dają i prawdopodobnie nie będą dawały mocnych linków, tu liczy się coś innego, jak zainteresujesz się na poważnie tematyka SWLi, a nie tylko po to by udowadniac jak to one nie są skuteczne dla osób, które z powodzeniem o dziwo je uzywają do swoich celów, wtedy może warto będzie z Tobą pisać na ten temat...

* ma racje

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności