Skocz do zawartości

Zanim skorzystasz z SWL przeczytaj


it_management

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie jakaś ciężka piaskownica.

Wiadomo, że daje efekty.

Wiadomo, że niesie zagrożenia.

A tutaj dyskusje typu:

- "nie, nic większego tym nie osiągniesz" - bzdura

- "ten swl jest zarąbisty i nie niesie zagrożeń" - bzdura

Kilka osób robi politykę, zgarniają w stronę swojego ogródka jednocześnie lejąc przez płotek do cudzego. Do tego dookoła kupa gapiów, sądząc po wypowiedziach w ogóle średnio zorientowana w temacie.

Na eweba idzie sporo kasy (punkty), sporo osób z tego żyje zarówno z jednej strony (sprzedaż punktów) jak i drugiej (mają efekty).

Właściciel systemu pisze, że system służy do dopalania - i ma rację. A jak z głową się stosuje to i do samego pozycjonowania da rade :hi:

Z drugiej strony it_ sorry ale postanowiłeś narobić szumu ale nie bezpośrednio reklamując swój produkt (jakikolwiek tam masz np. blasty czy szkolenia czy cokolwiek) tylko dość szybko przeszedłeś do lania na cudzą grządkę.

Test za przeproszeniem z xxxx, guzik pokazał, jeżeli zatrudniasz choć jednego pakistańca to powinieneś być na tyle kumaty (jakoś go znalazłeś i się z nim komunikujesz), że:

- nie powinieneś tak jawnie odstawiać szopek

- test powinien mieć chociaż cień wiarygodności

- więcej spokoju, mniej motania się

- popraw stronę - jak chcesz być świętszy od papieża to nie możesz mieć nieletniej prostytutki w garażu :)

jak nie rozumiesz - mogę spróbować wyjaśnić bardziej łopatologicznie.

dymna.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
To jest cos o czym mowilem : ilosc pkt nie ma zadnego wplywu na prawdopodobienstwo zlapania linka przez bota. Kolejny raz Xann i jego poplecznicy myla sie.

Zwiększenie ilości punktów ma duży wpływ na zwiększenie prawdopodobieństwa tego ze Google zobaczy taki link.

I nie ma to nic wspólnego z poplecznictwem a zasadą działania sytemu.

Jezeli Xann twierdzi, że ilośc prezyłożonych pkt wpływa na prawdopodobieństwo załapania linka przez bota w danym serwisie, to pisał bzdurę *.

Nie jest to bzdura to fakt, przypomnę tylko stronę o limuzynach i zadmie jaka była kiedyś z tego powodu. Jak wyżej już napisane zostało najpierw poznaj zasadę działania danego narzędzia a później napisz ze to bzdura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie wyjasnij mi czemu jesli w puli linkow na stronie x mamy linki do strony A i do strony B - to czemu link A bedzie czesciej niz B (zakladam ze jeden ma 100 razy wiecej pkt eweblinka ).

Z tego co widzialem eweb wysyla tylko linki do stron nie przesyla zadnych paremetrow zwiazanych priorytetami linkow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie bym to opisał, ale to strasznie dużo pisania i opowiadania co i jak. Jak coś zawsze mogę to wyjaśnić na jakim szkoleniu. Nie koniecznie musi to być szkolenie związane z proszkami do prania.

Zresztą już to było wyjaśniane odnośnie limuzyn.

P.S

IT mam pytanie czy Xann cie opłaca, żebyś ciągnął temat eweba i wszystkiego co z nim związane??

Dzięki tobie nic innego się nie pisze na forum tylko eweb to eweb tamto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czachapl, wiem że to nie bzdura, brałem paczkę jako całość (co było błedem), a ktos mi zwrócił uwagę, że w tym przypadku trzeba zobaczyć jak paczka wyglada w środku ;)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu jesli w puli linkow na stronie x mamy linki do strony A i do strony B - to czemu link A bedzie czesciej niz B (zakladam ze jeden ma 100 razy wiecej pkt eweblinka ).
Dlatego że w "puli linków" będzie np. 1 link do strony B i 100 linków do strony A, co przy losowaniu linków z całej puli daje większe szanse dla linku A.

Mam nadzieję że zrozumiałe i wyczerpujące ten temat.

[dodane]

eweb wysyla tylko linki do stron nie przesyla zadnych paremetrow zwiazanych priorytetami linkow
Priorytetem jest ilość punktów przydzielona na link, ale w systemie nie na stronie wyświetlającej linki. Na podstawie tego system oblicza ile linków do danej strony ma się znaleźć w paczce pobieranej przez stronę.

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej nie rozumiem jak można przeprowadzać taki test nie mając pojęcia o swl

Podsumowanie W systemie znajduje się oblbrzymia ilość podstron (ponad 87% ), które nie są zaindeksowane przez GoogleBota co powoduje,że linki na nich umieszczane nie przynoszą żadnych wymiernych korzyści jeśli chodzi o pozycjonowanie w Google.

Linki wyświetlają się na całej stronie, a nie danych podstronach. A jeżeli chcesz zobaczyć efekty, przydziel wcześniej podlinkowanej stronie kilka tysięcy punktów, wtedy zobaczysz jaką moc ma system.

Najtańsze domeny w Polsce - 13685790121473354021 -3% kod na dowolny serwer wirtualny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego że w "puli linków" będzie np. 1 link do strony B i 100 linków do strony A

nie będzie tak nigdy, przynajmniej w najpopularniejszych SWL-ach

do puli nie trafiają duplikaty, nie ma też informacji o priorytetach, przez co liczba punktów zmienia tylko liczbę domen z linkiem, a nie liczbę podstron w domenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja już nie wiem;) u mnie w paczkach są unikalne tylko.

edit: no i wszystko jasne, w paczkach ten sam link może znajdować się kilka razy.

Czyli bez najmniejszych wątpliwości (chyba że nagle coś się jeszcze okaże ;) ): częstotliwość wyświetlania linka na danej podstronie ZALEŻY od liczby przyłożonych punktów.

dymna.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zależy

chyba że dodasz np. dwa linki z małą liczbą punktów zamiast jednego z dużą, wtedy istnieje możliwość pojawienia się dwukrotnie w paczce ale kosztem emisji go na innej domenie (chyba że przydzielasz kilka mln punktów i już masz wszystkie domeny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chciałbym się wtrącać, ale wydaje mi się, że jest tak jak pawloski pisze, albo inaczej, tak powinno być. Jeśli przyłożyłem tyle punktów, że na każdej domenie wyświetla się mój link, wtedy powinno dochodzić do dubla. Inaczej jest szansa, że wszystkie linki pojawią się na tej samej domenie. Chyba, że system przydzielania jest jeszcze inaczej zbudowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe masakra się robi ;)

Jeżeli w paczce masz np 250 linków w tym 50 razy link XCV to ten link teoretycznie może się wyświetlić za każdym wyświetleniem strony.

Czy link występuje kilka razy w paczce? TAK, sprawdzone, potwierdzone itepe.

Pawlowski jeżeli nie zgadzasz się, prosze podaj jakąś argumentację :)

edit: entropia: system ma zabezpieczenie przed wyświetlaniem tych samych linków obok siebie - teoretycznie taka sytuacja nie ma prawa mieć miejsca.

a ogólnie - w sumie wszystko zależy jak losowane są linki do paczki - kiedy sprawdzana jest unikalność.

dymna.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności