Skocz do zawartości

Zanim skorzystasz z SWL przeczytaj


it_management

Rekomendowane odpowiedzi

Priorytetem jest ilość punktów przydzielona na link, ale w systemie nie na stronie wyświetlającej linki. Na podstawie tego system oblicza ile linków do danej strony ma się znaleźć w paczce pobieranej przez stronę.

Wydawało mi się, że jak ktoś używa systemu, to wie czego używa. Widać jednak, że nie. Ciekawe jak to procentowo wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

teoretycznie tak może być ale czy tak musi być? w sumie to by się musiał ktoś z systemu wypowiedzieć.

Sprawdzałem dokładniej paczki i jest sporo zdublowanych / wielokrotnie występujacych linków. Biorąc pod uwagę liczbę stron w systemie/losowanych paczek/anchorów bardziej bym się skłaniał ku wstawianiu kilku linków (pod wzgledem powiedzmy ID) w jedną paczkę niż szansie że akurat dany link został zdefiniowany X razy i akurat w tej paczce mamy 5 czy 10 linków o różnym id z tym samym anchor+adres.

Ale można sobie tak gdybać, jak się ktoś z systemu nie wypowie to na 100% nie ustalimy jak w danym systemie to wygląda.

Aaa i dodatkowo te linki są "obok siebie" ale to też w sumie jednoznacznie nic nie mówi - może to być dowód na to że to te samo ID albo po prostu mają tyle samo punktów i kolejne ID.

Musiałbym poszukać jakichś swoich "zdublowanych" a chyba za leniwy na to jestem.

edit: jednak się pokusiłem o sprawdzenie. Znalazłem szybko mój link, na mojej stronie ;) w paczce jest 4 razy, w ewebie zdefiniowany jest tylko i wyłącznie 1 raz. Także pawloski nie mogę się z Tobą zgodzić.

edit2: pogrubienie powyzszego :)

dymna.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przecież nie będę robił teraz streszczenia tematu i błędów które zostały Ci wytknięte przez userów w postach powyżej.

Jestem zwolennikiem testów ale przygotowanych i przemyślanych a to co Ty zrobiłeś to zwykła fuszerka. Zacząłeś testować coś o zasadzie działania czego nie masz większego pojęcia niż takie że "system powinien wyświetlać gdzieś linki i google je powinno indeksować". A sprawdzanie czy google zaindeksował te same podstrony z linkami co yahoo i na dodatek robienie z tego miary jakości systemu nie jest już nawet zabawne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w paczce jest np 25 (to chyba maksymalna ilośc linków o ile pamiętam z jednej z gorących dyskusji tutaj) unikalnych linków,

a wszystkich linków w paczce jest np 250, to część z nich jest zdublowana. I teraz kto dał więcej punktów ten ma najwięcej dubli tego samego linka w danej paczce. Na stronie są losowane linki z paczki, to który link ma wieksze prawdopodobieństwo wyskoczenia? Ten który w paczce jest 10 razy, czy ten co np 50 razy? Nie wiem jak tam w różnych szkołach było z tym prawdopodobieństwem, ale w mojej ten drugi, dlatego ilośc punktów nie tylko wpływa na prawdowpodobieństwo załapania linka przez G, przez to że dany link jest na większej ilości domen (serwisów), ale i w obrębie jednego serwisu.

luq jednak to jest zabawne, bo test pokazuje jasno, że 1k to aż za dużo by zaindeksowac wpis w jakims katalogu czy preclu, a lepszej reklamy nie trzeba dla eweba ;)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Punkty masz na miesiąc, przykładasz na 5-7 dni, załóżmy że na 7, masz 4 tygodnie, więc, nie 2000 zł, a jakieś 500 zł (czyli nie 2 zł za wpis, a jakies 50gr) na indeksacje 1k wpisów, jeszcze taniej będziesz miał, jak zrobisz to swoimi punktami :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@it_management wyedytuj pierwszy post, przeproś użytkowników za jakość tego testu i napisz wprost że wnioski które tam wyciągasz są niewiarygodne i zalecasz nie sugerowanie się nimi.Bądź co bądź jakiś początkujący, mało zorientowany user może w to uwierzyć jeśli nie doczyta tematu do końca.

Jak chcesz robić testy które coś wnoszą to niestety przyzwoitość nakazuje przyznać się do pomyłki (powinienem napisać: niewiedzy), zwłaszcza że może ona prowadzić mniej doświadczonych użytkowników tego forum do błędnych wniosków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności