Skocz do zawartości

Szkolenie black hat seo


it_management

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 308
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Mysle ze nie masz racji, sa kolosalne roznice pomiedzy seo na zachodzie w a Pl. U nas klasyka to : zaplecze + katalogowanie+precle+ swl i praktycznie wiekszosc nie wychodzi poza to.

Tak mówiąc widać że nie masz zielonego pojęcia o Polskim SEO, z drugiej strony jak w ogóle możesz mówić jak pozycjonują inne firmy niby skąd możesz o tym wiedzieć ? Widać zmyślasz nic więcej

Xann Internet Solutions - Tworzenie sklepów internetowych

468x60_5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xannie - jakto skad wiem ? Widze ktore pozycje zajmuje moj klient i jak jest linkowany a widze ktora pozycje zajmuje klient sunrise.

Akurat jesli chodzi o seo to nie masz sie co wypowiadac bo sam nie przedstawiles dotad zadnej wypozycjonowanej przez siebie trudnej frazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z praktyki.

SEO w Polsce a SEO na zachodzie to dwie różne rzeczy. Tutaj przeważnie swle i katalogi - w stanach nie ma już tego od lat, są to po prostu za słabe metody na tamtejszy rynek.

Można wydzielić do nowego tematu.

Z czystej ciekawości to co oni stosują? Jak czytam dostępne oficjalnie serwisy typu seomoz to wydaje mi się, że są daleko za nami. Chyba, że masz na myśli rynek spamów i BH to ok.

WebHostingTalk.pl - wszystko o webhostingu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czystej ciekawości to co oni stosują? Jak czytam dostępne oficjalnie serwisy typu seomoz to wydaje mi się, że są daleko za nami. Chyba, że masz na myśli rynek spamów i BH to ok.

Grunt to mieć poczucie humoru.

Myślę jednak, że są parę lat świetlnych przed nami i ci z zachodu i ci ze wschodu.

Dodatkowo patrząc na wpisy części użytkowników tego forum to stawiam tezę, że taki stan rzeczy pozostanie jeszcze przez dłuższy czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czystej ciekawości to co oni stosują? Jak czytam dostępne oficjalnie serwisy typu seomoz to wydaje mi się, że są daleko za nami. Chyba, że masz na myśli rynek spamów i BH to ok.

Grunt to mieć poczucie humoru.

Myślę jednak, że są parę lat świetlnych przed nami i ci z zachodu i ci ze wschodu.

Dodatkowo patrząc na wpisy części użytkowników tego forum to stawiam tezę, że taki stan rzeczy pozostanie jeszcze przez dłuższy czas.

Jeśli twierdzisz, że dzięki wiedzy z seomoz bądź podobnych politycznie serwisów coś się da sensownego wyciągnąć to ok.

Co tam dostajemy:

1. optymalizacja serwisu (tutaj są lata świetlne przed nami)

2. zdobywanie linków głównie przez linkbaiting i tutaj metody stosowane chyba nie są w stanie nic porządnego uzyskać.

WebHostingTalk.pl - wszystko o webhostingu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności