Skocz do zawartości

Szkolenie black hat seo


it_management

Rekomendowane odpowiedzi

W 2010 roku na pewno tak - tu decyduja kwestie poza-zawodowe (osobiste).

W 2011 roku planowanane jest szkolenie w Warszawie.

qrcze, szkoda...

bo przyznam, że chciałem uczestniczyć w tych warsztatach, a w ten wrześniowy łikend mam wesele brata i nie wypada opuścić tego wydarzenia (mimo, że to już drugie :D)

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 308
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Koniec 1 kwartału - marzec lub początek drugiego - kwiecień

Mark - trudno jest zadowolić wszystkich. Zdaje sobie sprawe, że do Gdańska jest daleko, z drugiej strony należy sobie zadać pytanie czy te kilka godzin podróży to aż taki kłopot? Jeden z większych klientów ze Szkocji bez problemu potrafi przylecieć do Krakowa żeby omówić szczegóły projektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec 1 kwartału - marzec lub początek drugiego - kwiecień

Mark - trudno jest zadowolić wszystkich. Zdaje sobie sprawe, że do Gdańska jest daleko, z drugiej strony należy sobie zadać pytanie czy te kilka godzin podróży to aż taki kłopot? Jeden z większych klientów ze Szkocji bez problemu potrafi przylecieć do Krakowa żeby omówić szczegóły projektu.

odległość w ogóle nie gra roli, jak komuś zależy, dlatego w dyskusji nad miejscem nie brałem udziału

a w termin nie trafiłeś w moim przypadku :D zatem czekam do kwietnia...

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko ciekawi z czego można zrobić szkolenie z BIE ? :-) Tak przy okazji to śmieszne jest to, że nie które osoby umieszczają w zlecaniach: Zlecę komuś zaindeksowanie podstron itp. Zamiast zainwestować w BIE. Tylko lepiej płacić komuś za zrobienie czegoś co można samemu zautomatyzować i mieć spokój.

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności