Skocz do zawartości

Szkolenie black hat seo


it_management

Rekomendowane odpowiedzi

może jednak przemyślisz jeszcze jedną sesję w tym roku, żeby nie czekać do kwietnia...?

wygląda, że jest sporo chętnych (ja - jak wiesz wśród nich, ale termin w ogóle nietrafiony w moim przypadku...)

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 308
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Wersja skrócona

Miejsce - super, nowiutkie i w fajnym standardzie. Dosłownie 2 minuty piechotą nad morze. Biorąc pod uwagę świetną pogodę po prostu rewelacja. Fajne dziewczyny z obsługi oraz dobre jedzonko.

Sobota - szkolenie, zgodnie z założeniami przerywane co chwilę setką pytań, na które były raczej konkretne odpowiedzi. Często sami uczestnicy szkolenia robili burzę mózgów i niechętnie dzielili się wiedzą ;)

Sobota po szkoleniu - piwo do godzin nocnych przed pensjonatem, super klimat i ogromny przepływ informacji. Ja wytrzymałem do 1:40 w międzyczasie jedząc pizze ze wszystkimi. Super fajny klimat.

Niedziela - wszyscy lekko zmęczeni ale głodni wiedzy. Plan wykładów zrealizowany i wszyscy uzyskiwali odpowiedzi na pytania zgodnie ze stanem wiedzy Marcina jak i innych uczestników.

Podsumowując, każdy jeśli wiedział co będzie nie był zawiedziony bo jeśli nie obejmowały tego wykłady to i tak uzyskał odpowiedź.

WebHostingTalk.pl - wszystko o webhostingu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam taką propozycje, żeby kiedyś powtórzyć to w takim samym gronie, po jakimś czasie podzielić się efektami z tego co zaczęliśmy robić/ zmieniliśmy to co robimy od momentu szkolenia, ale tak "na żywo" najlepiej ;)

Generalnie nie żałuję przejechanych 550 km w jedną stronę ;)

Fobi fajnie streścił. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wiem , że jako organizator popełniłem wiele błedów... Niemniej mam nadziej, że nie było aż tak źle.

Co do samego szkolenia - większość z was i tak doskonale wiedziała, że to nie o to chodzi ... lecz o kontakty - wiem, że dzięki sugestiom niektorych z was wiem więcej i mogę zarobić więcej.

Z drugiej strony przepraszam za kilka gaf - angina zrobiła swoje.

No i wielkie dzięki dla osób, którym chciało się przyjechac/przelecieć z różnych miejsc Polski czy swiata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod kątem organizacji szkolenia dla mnie było bez zastrzeżeń ;) nocleg, obsługa, jedzenie 10/10

Drugi dzień pod kątem ciekawych rozwiązań również zdecydowanie mi się podobał.

Co do piwa to zapewne był świetny klimacik, ja osobiście musiałem z dziewczyną czas spędzić bo cały dzień sama siedziała w pokoju :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności