Skocz do zawartości

Szkolenie black hat seo


it_management

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 308
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja również chętnie bym się pojawił się na takim szkoleniu. Wiadomo że wszystko można znaleźć w sieci, ale umiejętne zebranie tego co najbardziej przydatne i sprawdzone na testach to inna sprawa.

Co do ceny to na początek może być jakaś promocyjna, ale co oczywiste sam musisz zdecydować.

Myślę, że nie więcej niż 20 osób było by optymalnie tylko była dobra sala.

Najlepiej zdecydowanie jakiś mały panel po każdym temacie na świeżo zanim pytania uciekną.

Jeżeli padło by na warszawę to mogę pomóc w szukaniu lokalizacji.

Również by mnie interesowała fakturka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

It, zrób gdzieś w Warszawie, do Gdańska np. ja mam 500+ km :)

Też byłbym chętny, jeśli chodzi o samo uczestnictwo.

PS. Wyleciałeś z tego top10 na "pozycjonowanie" ?

Nieruchomości bez pośredników? Tylko NoBroker.pl - platforma ogłoszeń bezpośrednich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego tak też mówię, Warszawa najbardziej optymalna bo z każdego miejsca w Polsce będzie w miarę najbliżej.

Ja do Gdańska mam 600+ więc raczej tam bym się nie pojawił, nawet jeśli chodzi o różnicę w cenie.

P.S.

Jest w TOP10 z inną domeną se2007.de - 301 z tamtej poprzedniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luq bawi się w zgreda :)

@mark: nie bierz tego do siebie ale jesteś pierwszym ktoremu szkolenie się nei przyda :) bo skoro masz juz wiedze to po co ci spotkanie :P

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności