Skocz do zawartości

Szkolenie black hat seo


it_management

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 308
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
2. Jak skutecznie zarobić na spamie/bhs.

Czyli przepis (jeden lub kilka) jak osiągnąć cel.

nie za dużo oczekujesz?

ktoś daje wędkę, rybkę trzeba złowić już samemu

Chodziło mi, że albo 1 albo 2. Czyli albo pozycjonowanie albo spamowanie. Jeśli już to gotowe przepisy bo po co mam iść na szkolenie jak ogarnąć xrumera + lfe itd. mogę we własnym zakresie? Proszę tylko bez tekstów, że to trudne.

Czyli wykorzystanie narzędzi ewentualnie konfiguracja wykraczająca poza przeciętnego użytkownika.

Na przykładzie xrumera oczekiwałbym odpowiedzi na pytania (przykład)

1. gdzie kupić serwer

2. jak zorganizować listę for (harvesting, filtrowanie itd)

3. jak zorganizować proxy do spamów - np. nie kupujcie gotowych pakietów tylko postawcie 10 vps'ow na 100 ip.

Jeśli szkolenie ma być o narzędziach samych w sobie to szkoda czasu. Tak samo jak ludzie wiedzą, że można pozycjonować wykorzystując zaplecza na wordpressie + rotacja + stałe ale jak osiągnąć konkretne wyniki to same narzędzia nie wystarczą.

WebHostingTalk.pl - wszystko o webhostingu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może 3 szkolenia. Gdańsk, Warszawa i Katowice. Ja osobiście wolałbym, żeby to IT wybrał tych 35 najlepszych tematów. Jego zdaniem dających najlepsze efekty najtańszym kosztem.

Cena tak jak pisał IT Gdańsk 650, Wawa 800 :hi: , Katowice X jest całkiem przystępna i pewnie większości odpowiada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym bardzo chciał się dowiedzieć o narzędziach wszelakich - na polskich forach cisza, na zagranicznych (BHW) chyba większość używa nie do pozycjonowania tylko do ciułania $ na zapleczówkach (przynajmniej takie mam wrażenie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dobor tematow tez powinien uwzglednic wiedze uzytkownikow
Zawsze, jakiś czas przed szkoleniem możesz podać zakres niezbędnej wiedzy, aby szkolony mógł cokolwiek zrozumieć i wynieść ze szkolenia. Kto uzna, że to wszystko już wie to luz, a pozostali będą mieli czas aby uzupełnić wiedzę ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, już sobie wyobrażam, jak po szkoleniu wszyscy na PiO, zamiast tematów "Czy 2 linki dziennie nie zaszkodzą", będą umieszczać tematy o X, LFE, SSubmiter, SeNuke i harvestowaniu.

Ogólnie rzecz biorąc pomysł bardzo dobry. Może wreszcie ludzie zauważą to piękno w black hacie :)

Gratuluje pomysłu IT :)

KryptoPoradnik - twoje źródło wiedzy o kryptowalutach

Dyskusje o kredytach i pożyczkach - Forum Kredytowe | Kantory walut online - KantoryWalut.pl     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności