Skocz do zawartości

Szkolenie black hat seo


it_management

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 308
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@it_management, a czemu by nie poprowadzić szkoleń w kilku wojewódzkich miastach ? Do Wawy mam w piz*u daleko i nie chciało by mi się jechać 8 godzin w jedną stronę. Spójrzcie na mapę Wawa nie jest w centrum (bliżej centrum Polski jest Łódź).

Dla mnie liczebność grupy może wynosić nawet 80 osób, bo fajnie jest na szkoleniach poznawać nowe osoby i wymieniać się doświadczeniami.

Chociaż miasto to nie padło, to byłbym za Zieloną Górą. Uniwerek na pewno chętnie wynajmie salę wykładową.

Jeśli cena nie była by za wysoka to sam chętnie bym wziął udział w takim szkoleniu. Jakiś papierek z udziału w szkoleniu też byłby mile widziany (zawsze coś wtedy do CV można wrzucić).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będzie opis programów + tutorial z każdą osobą jak i co robić i dodatkowo w Wawie i w przystępnej cenie... to bym się zapisał. Jeżeli to być tylko streszczenie jakiś tam filmów instruktażowych... to szkoda mojego czasu.

blog o apple | highlab.pl - blog technologiczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności