Skocz do zawartości

Szkolenie black hat seo


it_management

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie na takim a nie innym poziomie sam wycenił swoją wiedzę...

Myślę, że bardziej niż do wiedzy dostosował cenę do realiów webmasterów z PL, dobrze wiadomo jaka jest reakcja na kwoty typu 1PLN a jaka na kwoty typu 10K PLN.

Dlatego jeśli szkolenie z technik BH miało by mieć sens to musi SPORO kosztować. Jeśli ma być produkcją pseudo BHatowców to takie szkolenie w ogóle nie ma sensu. Na takim szkoleniu trzeba pokazać konkretne rzeczy a nie np. masowe stawianie MFA z tłumaczonym contentem.

Trzeba zwrócić uwagę na fakt ze BH to nie jest bezpośrednio google nad ktorym wszyscy się skupiają, trzeba zwrócić uwagę m.in. na alternatywne źródła ruchu i pokazać jak z tego szybko i łatwo wyciągnąć potężne $.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 308
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Wiedziałem, że posypie się masa OPINII.

To tak (to ostatnia dyskusja w którą się wdam).

Tak, jeśli miałby to być KURS TO LEGALNY!

Czy ja mówię, że mają to być kursy o katalogowaniach? A moze lepiej prowadzić kurs, jak zachęcic ludzi by reklamowali naszą stronę ITP. Szukać LEGALNYCH SPOSOBÓW!

Tak, adder to black seo (wpisy automatyczne, w nieodpowiednie kategoriee to często i do tego liczne błedy podczas np czytania tokenu - w sumie go nie było).

Ręczne to ręczne, dajemy przy tym swój wkład, wiemy gdzie jest on dokłądnie dodawany do kategorii i subkategorii przy czym mamy pełny dostęp do wpisu *(by go poprawić zanim się go doda)!

Czemu? Na zachodzie są przeważnie takie szkolenia, w których daje się informacje w sumie wpolsce też to jest (na jakie zagadnienia w jakich godzinach są prowadzone wykłady):)

PO CO CI KURS Z NIELEGALNYCH METOD? Przecież tutaj chodzi o LEGALNE metody w SEO. Jeśli miałbym się uczyć tylko nielegalnych metod, to strata mojego czasu. Szukam raczej metod, by zachęcic portale itp by same linkowały do mnie! BEZ KUPOWANIA LINKÓW ITP.

Jeśli pawlowski jesteś w SEO już dośc dużo, to wiesz dobrze, że spam w GOOGLE po prostu się wyindeksuje. Gorzej jeśli go google wykryje, wtedy jestem pewny (że nagrodzi taką domenę lekkim kopem).

Mam nadzieję, że będziecie patrzeć obiektywnie.

EDIT wbicie się na pozycjonowanie to nie problem na TOP10, w czym problem? Problem jest raczej tutaj taki, żeby wbić się do TOP10 i utrzymać POZYCJĘ JAK NALEŻY na daną domenę jaką linkowaliśmy. Tak by domena była bezpieczna a pozycja stała - SZTUKĄ NIE JEST WYPOZYCJONOWANIE. Ale utrzymanie pozycji!

dla tych, którzy nie mają czego się czepiać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam ten temat już od kilku dni. I zaczynam go porównywać do walki o krzyż na Krakowskim Przedmieściu.

Nie jestem pozycjonerem .Bawię się w to od 2-3 lat,ale traktuję to jak swego rodzaju hobby.Pełna zabawa i radość albo smutek.Ale nie praca.Jestem rentierem mającym zagwarantowaną w miarę dostatnią przyszłość.Swoją pierwszą stronkę stworzyłem mając 47 lat. Nic dodać nic ująć.

Oczywiście IT szuka nowego rynku zbytu.I chwała mu za to. Każdy z nas to robi.Jedni bardziej ,drudzy mniej energicznie.

Szkolenie. Większość z Was tego nie potrzebuje.No może ja nauczyłbym się obsługi Xrummera.

Czy nie lepiej pójść drogą chorwackich pozycjonerów.Stworzyli stronę do której każdu dodał link z jednej ze swoich najlepszych stron. Strona bardzo szybko znalazła się w TOP3 na turystyka. Ale całe działanie było "no profit".

Momentalnie był PR5 ,sprzedaż linków i Adsense. Cały dochód strony przeznaczono na zaproszenie faceta z Google.I było prawdziwe szkolenie .

Co za problem zrobiś to w Polsce.Dwa szkolenia " white " i "black" seo.Nic to nie będzie nas kosztować.

Zrobimy jedną stronkę. Każdy da po jednym"super" linku . Pełna kontrola nad zarobkami strony.I za kilka miesięcy mamy prawdziwe szkolenie.Całośc nie powinna przekroczyć 10tys $.

Kto da linki ma prawo do wzięcia udziału w szkoleniu.Proste i na temat.

Pozostaje kwestia wyboru branży gdzie uzbieramy najwięcej

wszystko o brazylijskiej piłce nożnej - brasfutebol.com

FreshMed - najlepszy stomatolog w Katowicach

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystko. Po prostu ze wzgledu na nasz kuluture/historie/przywary pewne pomysly w Polsce niemozliwe sa do realizacji. Nie bede sie tutaj na ten temat rozwodzil bo to temat dla socjologa nie informatyka.

Nie sadze zeby ktos kto zajmuje sie seo i wypozycjonowal iles tam hasel byl w ogole zainteresowany bialym kapeluszem. Ale oczywiscie to tylko moje spojrzenie inni moga podchodzic do tego inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś ma zrobić kurs, szkolenie lub jakiś dil to to robi jeżeli o tym mówi to znaczy że robi jedynie sztuczny tłok nic więcej, to tak jak by na rynku zapytać się o zapotrzebowanie na nowy model uli zrobić ich reklamę i liczyć na to że konkurencja nie wypuści ich jako pierwsza.

Albo macie marne pojęcie o robieniu interesów albo to jest robienie sztucznego szumu ale czas pokaże.

Polecamy kosze wiklinowe z surowców naturalnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO najlepiej przeprowadzić pierwsze szkolenie nawet po kosztach, tak aby starczyło na opłaty nawet bez jakiegokolwiek zysku. Wiem brzmi dziwnie, jednak byłby to dobry ruch promocyjny ... jeżeli autor ( it_management ) jest pewny swoich umiejętności i tego że będzie posiadaną wiedzę potrafił przekazać innym to byłby to dobry ruch.

Zarobku żadnego jednak osoby zadowolone ze szkolenia same napędziły by ruch na kolejne już w normalnej cenie, mogły by także już po szkoleniu w prywatnej rozmowie zasugerować ile według nich warto było by zapłacić za takie szkolenie.

Jest to rozwiązanie typu Win Win, obie strony zyskują ... osoby idące na jeszcze nie sprawdzone szkolenie zyskują wiedzę za względnie niską cenę a prowadzący opinie polecające i większe zainteresowanie przyszłymi szkoleniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności