Skocz do zawartości

Rozszerzenie tłumaczące do przeglądarki


dMien

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Znacie może jakieś ciekawe rozszerzenie, które tłumaczy wyrazy ze stron internetowych?

Co ważne, nie chodzi mi, żeby tłumaczyło całą stronę (jak G Translate), ale tylko pojedyncze słowa, a definicja pojawiała się w dymku (np. po kliknięciu w nie z wciśniętym ctrl albo coś w podobie).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://translate.google.pl/translate_tools...sl=pl&tl=en - wybierz język, przeciągnij i dodaj do paska zakładek w przeglądarce. Klikając w zakładkę możesz przetłumaczyć całą stronę lub wcześniej zaznaczony dany wyraz/zdanie.

Najtańsze domeny w Polsce - 13685790121473354021 -3% kod na dowolny serwer wirtualny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne dzięki.

/dodane

Co prawda miałem cichą nadzieję, że ktoś mi podsunie jakieś ciekawe rozwiązanie do Chrome, gdyż jego teraz używam, ale do Fx też się przyda.

Udało mi się jednak znaleźć bardzo fajne narzędzia do Chrome:

Bubble Translate

oraz po prostu Translator.

To jest dokładnie to, czego szukałem. Polecam sprawdzić, bo warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności