Skocz do zawartości

Pytanie dotyczące InFakt


anka1705

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałabym się o coś spytać, a pytanie dotyczy Infakt.

Około miesiąc temu może troche więcej założyłam tam konto, aby zobaczyć jak to działa i wystawiłam sobie na próbę jedną fakture. Jednak nie wydrukowałam jej ani nie wysyłałam na żadnego maila, jedynie ściągnęłam ją jako pdf. Więcej nie wchodziłam na to konto i nie używałam go. Jestem niepełnoletnia, więc w danych podałam imię nazwisko, adres zamieszkania ( było to potrzebe do wystawiania faktur ), nie podałam NIPu. Dziś przyszła do mnie korespondencja od Infakt, która zawierała jakąś fakture, bodajże była to faktura Pro forma. Nie wiem co to jest i czy muszę zapłacić kwotę, którą podali ? Oprócz jednej próby z fakturą ic więcej nie zrobiłam, nie zamawialam ani nawet nie wchodziłam na koto tak często ( max. 3 razy).

Czy Wy też takie coś otrzymaliście ?

Pani do której dzwoniłam ( chyba księgowa ) mówiła, że mam to zignorować, nawet nie chciała imienia i nazwiska znać itd. Tylko od razu tak powiedziała, więc nie wiem o co w tym wszystkim chodzi.

Proszę o odpowiedzi

Ania

PS> Konto w InFakt usunełam, ale mają oni moje dane adresowe itd. Czy w przyszłości tej bliższej i dalszej mogę mieć jakies problemy i będę musiała cos płacić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności