Skocz do zawartości

strona kogoś innego whois jakiejś dużej spółki


luman

Rekomendowane odpowiedzi

ja tez nie rozumiem o co ci chodzi, doczytaj co tam piszą :(

Portal Interia.pl nawiązał współpracę z serwisem Chomikuj.pl. Przedstawiciele portalu oficjanie potwierdzili wcześniejsze doniesienia. Czy Chomikuj przyniesie Interii dodatkowy ruch, dzięki któremu odzyska swoją pozycję wśród portali internetowych?

Przedstawiciele Interii potwierdzili nasze wcześniejsze informacje

. W internetowej bazie Whois Interia wyraźnie widnieje jako właściciel domeny Chomikuj.pl.

- Podpisaliśmy z Chomikuj.pl długoterminową umowę o współpracy, na podstawie której będziemy m.in. wymieniać know-how i wspierać się strategicznie - wyjaśnia Agnieszka Kliber, specjalista PR Interii. - Interia.pl na mocy umowy stanie się także brokerem powierzchni reklamowej na witrynie Chomikuj.pl

Coraz częściej, najważniejsi rynkowi gracze funkcjonują w bazach "Whois" jako właściciele domen, pod którymi działają popularne serwisy. Oficjalnie mówi się o nawiązaniu strategicznej współpracy. Nieoficjalnie wszyscy wiemy, że walka toczy się o cenne punkty zasięgowe w rankingu najpopularniejszych witryn w Megapanelu PBI/Gemius

Jak nie wiesz nic o takim procederze jak wykupienie ruchu poprzez miane danych właściciela domeny w whois to lepiej nie pisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego sądzisz, ze za darmo :(

pytałem się czy ktoś ma na ten temat jakąś wiedzę ...

nie potrzebuje komentarzy typu a co to a po co to a jak to ...

jak nikt nie spotkał się bezpośrednio lub pośrednio z takim czymś i nie ma konkretnej wiedzy (innej niż za darmo) bo to tylko w pysk można dostać :)

to po prostu niech nie pisze i trudno ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie myślę ...

bardziej chodziło mi o przedstawienie opinii, bez podawania jak i kto kogo, takiej, na podstawie której można by wysnuć wnioski.

jak ktoś by w tym siedział, mógłby takową przedstawić ...

ale pewnie niewiele takich osób jest a jak są to zachowają to dla siebie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności