Skocz do zawartości

Jak możesz zwiększyć dochody ze swojej strony XXX z AdSense


papieros

Rekomendowane odpowiedzi

Na koncie AdSense dostałem informację (nie mail na skrzynkę jeno powiadomiwnie w panelu AS) pod tytułem:

Jak możesz zwiększyć dochody ze swojej strony XXX z AdSense

o takiej tresci:

Po dokładnej analizie Państwa strony, xxx, nasz system znalazł świetną okazję, żeby zwiększyć Państwa zarobki w ramach programu AdSense. W Państwa przypadku zalecamy zmianę jednostki reklamy 234x60 na 728x90 na stronie xxx. Oto przykład strony, na której mogliby Państwo zastosować sugerowane zmiany: xxx/yyy.html

Implementacja kodu dla nowego rodzaju reklam nie powinna zająć więcej niż pięć minut, a może ona mieć znaczący wpływ na Państwa dochody. Nasi wydawcy, którzy wprowadzili zasugerowane im zmiany zauważyli znaczną poprawę CPM. Mamy nadzieję, że Państwo też zaobserwują podobne wyniki.

Aby pokazać jak duży wpływ na przychody mogą mieć drobne zmiany, zachęcamy do zapoznania się jak strona Spryciarze.pl (podkreślenie moje) znacząco zwiększyła swoje zarobki, implementując zmiany podobne do tych, które sugerujemy.

Najlepsze wyniki mogą Państwo uzyskać poprzez aktualizację wszystkich jednostek reklam 234x60 dla całej witryny. Nasz system przeanalizował 33 stron na xxx i znalazł 18 jednostek reklam 234x60.

[click here]

Z poważaniem,

Zespół Google AdSense

WTF, na stronie podanej w niniejszym mailu/informacji nie mam reklam 234x60, link do Spryciarze.pl prowadzi do strony z Googlowego helpa nt. zmiany formatu reklam ale zmiana dotyczy innych formatów. Albo im się coś pop..ło albo to jakiś SPRYTNY.PL spam a;e jeśli spam to ktoś musiał się włamać do AdSensowych powiadomień (chyba, że jakiś pracownik G. wział od kogoś kaskę). Dostaliście coś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mimik, a zgodne z Twoją stroną, i był przykład spryciarzy?

Tak był przykład spryciarzy:), wiadomość jak Twoja tylko różnica jednostek reklamowych oraz witryny, niestety u mnie też nie ma takich jednostek reklamowych na stronie jak napisali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też to dostałem, zasugerowano w nim zmianę reklam na max rozmiar w index, najlepiej zasłonić wszystko i nie będzie niczego :D

Moje staruszki po liftingu, darmowe, zgodne z wytycznymi G, responsywne!

Katalog stron firm Zorb -/- Katalog sklepów Świat Zakupów -/- Katalog firm ProBi. PS Nie łatwo się dodać. ;)

A jeśli lubisz technologię, zwłaszcza bezzałogowce, to w wolnej chwili zajrzyj na InfoDron - info.dron.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie zalogujesz do adsense masz ta sama wiadomosc. i fakt, ja mam identyczna, spryciarze link nie dziala, a jak tam wejdziesz to i tak nic nie ma podobnego na wzor. napisalem do nich o tym ze 3 dni temu ale zlali.

Nauka angielskiego online - https://www.e-angielski.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... tirarirarirarira strona takaataka zwiększyła zarobki ... to, jak dla mnie, brzmi jak ewidentny spam nawet jesli link nie prowadzi do tej strony. Ja sobie podejrzewam jakiegoś nielojalnego pracownika polskiego oddziału G. ... może się mylę ale nie wygląda to na klasyczne działanie Googla, oni raczej dbają o swoją opinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności