Skocz do zawartości

Dawno takich pór roku nie było :)


artykuly-sprzedam

Rekomendowane odpowiedzi

tak się zastawiam co sądzicie na temat naszego klimatu :)

- jak widać pory roku są u nas srogie i to widać

- już dawno nie było takich upałów i zimy jaka miła ostatni miejsce, ciekawe jaka będzie w TYM ROKU

;) zastanawia mnie jedno, czemu taki nagły przewrót w naszym klimacie

czyżby do 2012 roku było bliżej, a na świecie powodzie, pożary normalnie pojawiają się jak NIGDY WCZEŚNIEJ

- trochę powrócę do przepowiedni :)

no ale jak tu się nie imać im, gdzie większość z nich widać wchodzi w życie na naszych OCZACH

dla tych, którzy nie mają czego się czepiać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w bielsku dziś je##ło piorunami na lewo i prawo, wczoraj się nie dało wytrzymać z gorąca.

A o zimie mi nie przypominajcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anomaliami pogodowymi nie jest to co się teraz dzieje - upalne lato i zima z minusowymi temperaturami i śniegiem - to jest normalka :)

Anomalią była zima chyba 2 lata temu gdzie temperatura rzadko kiedy spadała poniżej 0 stopni C, a śnieg padał może raz na 2 tygodnie - tylko wtedy nikt nie bał się końca świata, bo przecież czego się bać kiedy można w grudniu w ciepłej bluzie chodzić ;)

Klimat zmienia się od zawsze, tak samo jak koniec świata przepowiadali już w pierwszym wieku i przy końcówce każdego kolejnego :)

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he nic ciekawego :) jak dla mnie to powrót do dawnych czasów (kiedy lata były gorące a zimy lodowate)

he B) takie życie, trzeba się raz przestawić z tego raz z tego a z tego co się orientuje w TVN METEO :) nadawali nam jutro pogodę z równika czyli upały i upały :)

dla tych, którzy nie mają czego się czepiać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności