Skocz do zawartości

Jak sprawdzić masowo unikalność 50 art?


artykuly-sprzedam

Rekomendowane odpowiedzi

tak z ciekawości zapytam, jakimi narzędziami się posługujecie *(napisaliście sami) czy jakieś darmowe softy czy strony umożliwiające sprawdzanie np 50 artykułów po 1000 znaków?

dzięki za informacje od razu wszystko postujacym w tym wątku

chodzi mi o masowe sprawdzanie, a nie tylko 1 artykułu czyli paru zdań w google.pl wklej ""

dla tych, którzy nie mają czego się czepiać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej czegoś takiego nie znajdziesz. sprawa jest taka, że wystarczy wkleić 2 zdania z takiego tekstu i albo masz podejrzenia, albo lecisz dalej. dopiero jak coś jest bardziej podejrzane to sprawdzasz zdanie po zdaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no o tym to ja wiem, tylko mi właśnie chodziło czy korzystacie z jakiś stron co umożliwiają np. wprowadzenie 40 art i potem sprawdza Ci albo jakieś narzędzie (bo samemu pisać się go nie chce bo to trochę czasu potrzeba)

byłbym skory takie coś odkupić jak ktoś ma coś takiego nawet ;)

dla tych, którzy nie mają czego się czepiać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zysków? hmmm możliwe ale większość czasu, bo posiadam sporo np. artykułów, które na pewno poznikały z precelków ;) dlatego sprawdzenie np. 2-5k artykułów to problem, a pogonienie ich po 1.5 PLN od sztuki na pewno by się przydało lub zastosowanie ich pod swl ;)

OKI - sprawdzę zaraz i Ci powiem, co z tego wynikło B) jeśli OK - to podziękowanie leci :)

dla tych, którzy nie mają czego się czepiać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

copyscape ... premium member

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności