Skocz do zawartości

SUPER Propozycja wakacji od Katowic do Azji


nowe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Nie bede sie rozpisywal tylko podam link do tematu.

Ja z braku czasu nie moge skorzystac a wielka szkoda

https://www.goldenline.pl/forum/1865824/pil...wca-na-rajd/s/1

Pozdrawiam.

P.S.

Dla tych co nie maja tak konta:

W związku z wycofaniem się jednego zawodnika z naszego zespołu poszukujemy osoby

- posiadającej prawo jazdy

- szukającej mocnej przygody

- mogącej mieć wolne w dniach 2-14 września

- posiadającej aktualny paszport

Chodzi o rajd Złombol. Samochód, niezbędne części, papiery już mamy. Potrzebny jest drugi kierowca, ponieważ nie dam rady jechać 800 km dziennie sam.Jedziemy przez Słowację, Węgry, Rumunię, Bułgarię i Turcję. Wszyscy zrzucamy się na paliwo - ok 700zł na osobę wychodzi.

Jak za taką kasę, zwiedzić 5 krajów i przeżyć mega przygodę to myślę że jest bardzo dużo. Strona rajdu: zlombol.pl . Jedzie już ponad 100 zespołów. Kontakt do mnie: klusiewicz@jsystems.pl lub 507 269 320 507 269 320

Na maści różnej pytania mogę odpowiedzieć również tutaj.

Poprzedni NIC to - alumilut

Zmiana Nica nie z mojej winy.

Wasze Arty. na seointernet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymagacie umiejętności rajdowca? : ) Mam wolne, akurat myślałem o jakimś dłuższym wyjeździe, tylko jakimś super kierowcą nie jestem, odkąd mam prawko autem przejechałem niewiele, jakieś 4000km.

SeoUslugi.pl - tworzenie tekstów oraz zaplecz. Faktura VAT, kilkuletnie doświadczenie poparte opiniami naszych zadowolonych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności