Skocz do zawartości

Avatarek


szyszy

Rekomendowane odpowiedzi

No nie wiedziałem gdzie to pytanie umieścić ... ale dotyczy ustawiania avatarka w tym forum. Dodałem obrazek do swojego profilu o wym 15 na 150 waga 3,32KB format jpg i niby się dodał ale przy postach się nie pokazuje dlaczego? Myślałem że mam za mała ilość postów ale okazuje się że inni maja mniej i avatarek im sie wyświetla więc nie wiem o co chodzi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przeczytałeś to: "Twój avatar nie może być większy niż 100 pikseli na 100 pikseli." ?

150 to więcej niż 100 ... tak mi się wydaje :)

Pozdrawiam :(

P.S.

dodaj go ponownie - jeśli nie działa to zrezygnuj..
Rezygnacja po dwóch próbach ... podejście niczego sobie - nic tylko pochwalić :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avatar:

Twój avatar nie może być większy niż 100 pikseli na 100 pikseli. Ładowany avatar z twojego komputera musi być mniejszy niż 50 KB.

Dozwolone typy plików: gif,jpg,jpeg,png

Zdjęcie:

Ta sekcja pozwoli ci na wybranie zdjęcia używanego w profilu i widocznego dla innych użytkowników forum.

Wszystkie obrazy muszą być mniejsze niż 100 kB. Obrazy muszą być mniejsze niż 150 pikseli na 150 pikseli.

Zdjecie jest widoczne tylko jak ktos wejdzie na twoj profil a avatar obok postu.

U kobiety ważniejsze są oczy niż piersi - kobieta bez oczu wygląda gorzej.

 

Polecam montaż anten legionowo - najlepszy montaż i serwis anten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności