Skocz do zawartości

engine forum


an2

Rekomendowane odpowiedzi

potrzebuje dobrego oprogramowania na forum, z tego co widze fajne wydaje sie byc vBulletin (80$/rok), bo phpbp to raczej niewiem, moze ktos zna jakies fajne fora do zainstalowania??

Całuję zmarłą Twą powiekę, moja cicha, moja blada, moja śliczna!

h.Heine

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na którym obecnie piszemy - IPB, wiele osób z forum bardzo je zachwala, a mnie po tych kilku tygodniach użytkowania także się podoba, jest dość bezpieczne i stabilne, można polecić.

Dała matka rozum? To kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam phpBB by Przemo, tylko ze strasnzie serwer obciąza

ale za to jest wiecej dodatkow np. fajny modul SpiderFriendly

Zajmujesz się pozycjonowaniem stron i szukasz kolejnych branż, w których możesz zarabiać? - seo.biznesmlm.pl- zarabiaj na suplementach

Znaczenie snów w sennik.biz

Nowy serwis z artykułami : www.magazynallinclusive.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ww phpb by Przemo nie ma nic nadzwyczajnego każdy kto zna troche php może sobie pozmieniać forum nie dopoznania

niezaleznosc-finansowa.pl - czasami coś napiszę

Hippos - Katalog stron PREMIUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeroczy: ;) sa 2 rodzaje IPBowskich TRALi:

a) nowy - czyli powyżej wersji 2.0.1 gdzie masz jakieś ograniczenia co do ilości postów i inne takie, a całośc jest zabezpieczona jakimś encoderem. info na stronie invisiona.

b ) stary, do wersji, a własciwie głównie wersja 2.0.0 trial - pełna wersja ze żródłami.

Chodzi o to, że Invision zmienił licencje. wszedzie pewnie widzisz wersje 2.0.0 trial gdyz to jest ostatnia bez ograniczeń w pełni legalna wersja :) Były jakies spekulacje, ż eniby ta wersja juz nie jest legalna ale napisałem w tej sprawie do Invisiona i dostałem odpowiedz, że nie mam się czym martwić. wersja jest legalna tyle, ż ejak juz przetestuje to powinienem kupić. tyle, że okres testów nie jest sprecyzowany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam phpBB by Przemo, tylko ze strasnzie serwer obciąza

ale za to jest wiecej dodatkow np. fajny modul SpiderFriendly

Do zwykłego phpbb jest jeszcze więcej dodatków a obciąża znacznie mniej serwer.

Kiedyś sobie z ciekawośći go zainstalowalem, cośtam pomajstrowałem (i tak nie włączyłem wszystkich bajerów) - ponad 30 zapytań na stronie głównej (standardowe phpbb - nawet nie 20, a odpowiednio zmodyfikowane nawet nie 15 ;) )

I pozatym zrzera znacznie więcej transferu i wcale nie jest takie wspaniałe.

I do zwykłego phpbb jest kilka podów które sprawia, że jest przyjazne dla wyszukiwarek (chociaż napisanie własnego to nie jest żaden kłopot - mi to zajeło ok. 30 min)

Systemy Wymiany Linków - Zdobądź więcej linków przy pomocy systemów automatycznej wymiany linków!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja proponuje darmowe k4, wzorowane widac na vB. prezentuje się znakomicie, bardzo mi sie podoba.

https://www.k4bb.org/

https://www.k4bb.org/k4/index.php

i jak ładnie zAJAXowany :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam phpbb by przemo i zastanawiam sie czy nie zainstalowc czystego instalowac to co cobie zycze, albo zaplacic i miec swiety spokoj ...

ale jak jzu tu jestem to pytanie:

Mozna jakos przetworzyc bazae z forum przema na forum IB 2...to darmowe ?

jesli tak to jak i jesli tak to z kad sciagnac ta wersje bo szukam a znalesc nei umie :/

Pozdrawiam, (-;

www.topposition.pl - Top Position

tp468x60_banerrr.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbita wszedzie szukam a znalesc nie umiem :/

Jak by ktos mial jakis link pod reka albo wyslal mi na mail niech da znac

Edit

wku... sie i wrzucilem do emuala haselo ... patrze pare wynikow ... trudno pozcekam bo znajac zycie bedzie sie siagac 5 lat, a tu sciaglo sie szybciej niz z niejednego ftpa :);)

zaraz poraz 1 zainstaluje zobaczymy czy mi sie uda :)

edit2:

vBulletin Version (https://www.vbulletin.com/)

jest za free?

ja jzu sam nie wiem mam phpbb by przemo i jest dosc wolne ....

chce sie przesiasc ale nie wime na co .....

a mzoe warto zmienic tylko phpby przemo na phpbb+mody

ale z tymi modami moze byc problem bo moze mi sie nie udac i bede musial cos wybulic zeby mi ktos to zrobil ...

poradzcie cos, prosze

Pozdrawiam, (-;

www.topposition.pl - Top Position

tp468x60_banerrr.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności