Skocz do zawartości

Baardzo zielony będzie wdzięczny za każdą pomoc


lukaszd

Rekomendowane odpowiedzi

Masz tutaj baze katlogów baza katalogów jak dodasz tutaj to bediesz maił jakieś 600 linkó prowadzących ;) Warto dać strone do dmoz.org ponieważ twoja strona znajdzie się na wielu jego kopiach czyli szacują jakieś pare tysięcy linków :)

91323[/snapback]

niech Ci Pan Bog w dzieciach wynagrodzi:0

thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Pamiętaj tylko o jednej rzeczy. Nie dodawaj strony do kilku tysięcy katalogów naraz, bo efekt może być w google odwrotny (nie będę tłumaczył, dlaczego, bo za dużo pisania), ale powinieneś robić to systematycznie, zachwując pewną ciągłość w dodawaniu linków np. co tydzień wybierać 50 katalogów i wyszukiwarek, za tydzień inne itd.

Bardzo płatny katalog stron oparty na WordPressie.


Naukowo o kulturystyce i fitness w serwisie FitnessLab.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jakos od niechcenia napisałem | ale niewarto się napalac na dmoz bo na dodanie się czeka 4 miechy albo rok <lol>

niezaleznosc-finansowa.pl - czasami coś napiszę

Hippos - Katalog stron PREMIUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli reasumujac na moim przykladzie linki dodawaj stopniowo do katalogow tak po 10 dziennie a zobaczysz ze sie pojawi w googlu raz na jakis czas mozesz sobie sprawdzic link popularity i ranking w googlu na tej stronie, ale pamietaj ze tam nie jest nic od razu aktualizuje sie stopniowo. niestety czas pojawienia sie w G jest rozny w zaleznosci od szczescia:) wiec powodzenia i cierpliwosci.

i jeszcze jedno czytanie forum jest pomocne:)) ja tez amatorem, ale powoli powoli...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj linka ze strony https://pafoscan.pl/ - ona jest w google, i poczekaj...

@zatem czy moje bledy odnosza sie bardziej do 1 (poczekaj synu.. pros a bedzie ci dane)

raczej, poczekaj synu... czytaj a bedzie Ci dane...

91289[/snapback]

dobrze zatem a jak mam "dać linka ze strony"?

91291[/snapback]

ten link na stronie sport.pafoscan.pl jest w menu flashowym, czyli w omawianej kwestii nic nie jest warty, wstaw po prostu na dole tej strony link tekstowy, np. obok:

O firmie | Kontrahenci | Współpraca | Dystrybucja

pamietaj ze tresc linka, czyli jego anchor powinien byc taki jak slowo kluczowe pod ktore sie pozycjonujesz, czyli np. "Sklep - odżywki, kreatyna", itd..

taki sam link zamiescic mozesz na stronie https://pafoscan.pl/...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj linka ze strony https://pafoscan.pl/ - ona jest w google, i poczekaj...

@zatem czy moje bledy odnosza sie bardziej do 1 (poczekaj synu.. pros a bedzie ci dane)

raczej, poczekaj synu... czytaj a bedzie Ci dane...

91289[/snapback]

dobrze zatem a jak mam "dać linka ze strony"?

91291[/snapback]

ten link na stronie sport.pafoscan.pl jest w menu flashowym, czyli w omawianej kwestii nic nie jest warty, wstaw po prostu na dole tej strony link tekstowy, np. obok:

O firmie | Kontrahenci | Współpraca | Dystrybucja

pamietaj ze tresc linka, czyli jego anchor powinien byc taki jak slowo kluczowe pod ktore sie pozycjonujesz, czyli np. "Sklep - odżywki, kreatyna", itd..

taki sam link zamiescic mozesz na stronie https://pafoscan.pl/...

91400[/snapback]

rozumiem, ze odnosnik do sklepu jaki jest w miejscu o firmie|kontrachenci etc nie wystrczy..

musze gdzies zrobic link tekstowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz tutaj baze katlogów baza katalogów jak dodasz tutaj to bediesz maił jakieś 600 linkó prowadzących :( Warto dać strone do dmoz.org ponieważ twoja strona znajdzie się na wielu jego kopiach czyli szacują jakieś pare tysięcy linków :(

91323[/snapback]

zajrzałem tutaj : link wypełniełem wszystkie pola... dostaje komunikat: komunikat

why? why? why? whyyyyyyyyyyy????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajrzałem tutaj : link wypełniełem wszystkie pola... dostaje komunikat: komunikat

why? why? why? whyyyyyyyyyyy????????

91835[/snapback]

najpierw dodawaj linki ręcznie do katalogów z linkami bezpośrednimi potem jak juz koniecznie chcesz to zapisuj sie do systemów wymiany i innych gówien jak linkuj, linkor, czy linkuj pro.

I dalej studiuj forum bo jak widze na razie tylko czytasz tak więc do czytania dorzuć zrozumienie i wyciąganie wniosków :(

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja ze swojego 3 letniego doświadczenia w poważnym pozycjonowaniu stron polecam system wymiany linków linkmarket.pl mało znany ale skuteczny z nieczgo przez kilka tygodni można mieć coś.

niezaleznosc-finansowa.pl - czasami coś napiszę

Hippos - Katalog stron PREMIUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności