Skocz do zawartości

Adamek Vs. Grant


artykuly-sprzedam

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Czepiasz się jak baba przed okresem, zamiast się czepiać i po prostu powiedzieć. TO zamknij się nie zgrywaj cfaniaka! Bo takich jest tutaj na pęczki, przez co nie potrzeba kolejnych IDEALNYCH UŻYTKOWNIKÓW!

Za to ty pajacyku błaźnisz się od kilku tygodni na tym forum próbując udowodnić swoje koślawe tezy. Jesteś BŁAZNEM, myli się każdy ale nie każdy mówi głupoty i próbuje się upierać, że te głupoty są prawdą...

Oglądnij sobie powtórkę, zamknij oczy i wyobrażaj sobie, że jesteś mistrzem świata wagi ciężkiej, później wróć na forum i powiedz jak to jest... :faja:

ps. nie wysyłaj mi PW z groźbami, nie strasz mnie kolegami, sądem i innymi rzeczami bo nic Ci to nie da, kompromitujesz się po raz kolejny...

fora mają to do siebie, że każdy może wyrazić na nich swoją opinię, nie podoba mi się to, że spamujesz forum głupotami(uwierz, że nie tylko mi), jeśli masz problem z krytyką to umów się na wizytę u psychologa.

dopilar.pl

https://dopilar.pl/meskie-sprawy/titan-gel/

Portal o zdrowiu, odżywianiu i diecie - NaturaLab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności