Skocz do zawartości

Adamek Vs. Grant


artykuly-sprzedam

Rekomendowane odpowiedzi

Wojtek - tym razem zakłamanie z Twojej strony i pomówienia, o jakiś zastraszaniach kolegami. Wiesz co zrobię, zablokowałeś priv ale to Cie nie uchroni przed konsekwencjami.

A tutaj Panie Wojtku widzę jaki z Ciebie znawca boksu Adamek przegra bo jest za słaby fizycznie na wagę ciężką

A jak widać, udowadnia to nam, że tak wcale nie jest. Kończę tą bezsensowną przepychankę z Panem, bo to nie na poziomie. Dalej wiesz co Cię czeka, a PW mam zapisane. Tak samo jak i Twój dopisek.

:faja: a tak na uboczu, walka była super *wypunktował go jak chciał, chodź otrzymanie potężnego ciosu ostudziło tylko zapał na 1.5 rundy przy czym dalej zabierał się do punktowania

dla tych, którzy nie mają czego się czepiać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

próbujesz mnie zastraszyć na pw, grozisz mi na forum... nie ładnie brutalu :)

powiedz jeszcze kilkunastu kolegom żeby screeny zrobili, będą mocniejsze dowody

wracając do tematu Adamek jest za słaby na wagę ciężką, walczył z bokserem, którego w pierwszej rundzie dwa razy powalił Gołota(10 lat temu), kolejny emeryt na drodze mistrza?

poczytaj wiadomości w portalach branżowych(najlepiej w usa) to zobaczysz co o tej walce mówią ludzie obiektywni i znający się na temacie

https://www.eastsideboxing.com/news.php?p=24848&more=1

dopilar.pl

https://dopilar.pl/meskie-sprawy/titan-gel/

Portal o zdrowiu, odżywianiu i diecie - NaturaLab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności