Skocz do zawartości

Katalog SEO-magic.pl


virus4

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

kolejny, który myśli, że jak postawi kata o zerowej wartości i da duże wymagania zawojuje świat...

Jednego spamera mniej. :)

takich "spamerów" straciłeś wielu, co widać po ilości dodanych stron. szkodzisz sam sobie, zrozum to albo ten kat można spisać na straty...

Wiekowy moderowany katalog firm: BiuroFirm.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno, czy tak ciężko jest napisać unikalny opis lub dodać opis z mieszarki? Jak nie chcecie to nie dodawajcie, ja o kata będę dbał i promował go.

suitsquare.jpg.fce55e90692602c9bfcca3e324ebf2be.jpg

 

Sklep z kolorowymi skarpetkami Nanushki.com | A tu masz części do Enduro Producent części do enduro Enduro7.pl | Garnitury na miarę Suitsquare

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie dodałem stronę (swój sklep) do tego katalogu. Zrobiłem opis na 800 znaków.

Właśnie dostałem e-mail od szanownego admina z informacją o usunięciu wpisu. W wiadomości brak jest powodu. Jak doczytałem w regulaminie jeśli brak jest powodu odrzucenia to znaczy, że strona się kompletnie nie nadaje. Ciekawe to jest bo wcześniej dodałem stronę do około 250 seokatalogów i nikt inny wpisu mi nie odrzucił.

Chyba za duży ze mnie "spamer" co linkuje tylko jedną jedyną stronę żeby znaleźć się w tak elitarnym gronie.

Powodzenia w zdobyciu pierwszej 100 wpisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bump.

Po dyskusji z kilkoma osobami postanowiłem zmniejszyć ilość znaków na 350. Może większą ilość osób to zachęci do dodania.

Z kolei tytuł chciałbym, aby wyglądał tak jak mówiłem, czyli jakieś słowa kluczowe, na które pozycjonujecie stronę, a następnie jej nazwa (niekoniecznie adres). Opisy przyjmę z mieszarki synonimów, aczkolwiek preferuję uniki. :)

W razie błędów nie będę usuwał stron tylko sam je poprawię/wyślę maila do osoby dodającej z prośbą o poprawkę.

Myślę, że jakoś dojdziemy do wspólnego porozumienia i zarówno Wy będziecie chcieli dodawać strony jak i ja będę mógł je z czystym sumieniem akceptować.

Już trochę podstron w G jest: https://www.google.com/search?q=site:seo-ma...art=30&sa=N

suitsquare.jpg.fce55e90692602c9bfcca3e324ebf2be.jpg

 

Sklep z kolorowymi skarpetkami Nanushki.com | A tu masz części do Enduro Producent części do enduro Enduro7.pl | Garnitury na miarę Suitsquare

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może w wolnej chwili dodam coś.

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... wczoraj to naprawiałem, a dzisiaj znów nie działa. Teraz powinno być OK.

Jeśli chodzi o błąd przy dodawaniu strony to u mnie takowego nie ma.

BTW: Opis możesz zawsze zapisać gdzieś i wykorzystać później. :P

suitsquare.jpg.fce55e90692602c9bfcca3e324ebf2be.jpg

 

Sklep z kolorowymi skarpetkami Nanushki.com | A tu masz części do Enduro Producent części do enduro Enduro7.pl | Garnitury na miarę Suitsquare

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS2: No kurka wodna czytajcie ten regulamin.

Wybacz ale są ciekawsze sposoby zdobywania linku, w czasie, który trzeba stracić na zapoznanie się z Twoją prozą można nałapać ich co najmniej z 10 ręcznie nie wspomnę ile z automatu.

Patrz taki onet ma trochę więcej mocy a ma w du... unikalność wpisów.

Ale działajcie dalej chłopaki katalogi są potrzebne za miesiąc będzie darmowy i niemoderowany :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę się tylko dołączyć do opinii Qbexusa i yomasa. I nie ma się co obrażać, tylko zacząć linkować katalog.

Żeby wymagać czegoś od innych, najpierw trzeba samemu mieć co zaoferować. A nie od początku stawiać warunki, zresztą trochę dziwne i nie wiem, czy mające jakiś sens pozycjonerski.

Poradnia Dietetyczna Magia Zdrowia, a w niej przyjazny dietetyk :).

Centrum Medyczne z Wrocławia - lekarze specjaliści, badania, rehabilitacja.

Strona internetowa poświęcona unikatowej chińskiej sztuce walki - wejdź na kung fu Wrocław!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze pieczone, kaiba: Ciężko, żeby katalog, który ma kilka godzin (miał) miał od razu zaindeksowane setki podstron. To, że wcześniej było 500 znaków to tylko dlatego, że ja sam na tyle piszę opisy do innych katalogów i nie mam z tym problemu. Zmniejszyłem wymagania teraz i jak ktoś chce dodać ciekawą stronę to zapraszam, a jak nie to nikogo się prosić nie będę.

suitsquare.jpg.fce55e90692602c9bfcca3e324ebf2be.jpg

 

Sklep z kolorowymi skarpetkami Nanushki.com | A tu masz części do Enduro Producent części do enduro Enduro7.pl | Garnitury na miarę Suitsquare

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze pieczone, kaiba: Ciężko, żeby katalog, który ma kilka godzin (miał) miał od razu zaindeksowane setki podstron.

Fakt, ale zawsze można odczekać ten dzień/dwa, żeby zaindeksować katalog przed publikacją na PiO :)

... nie ma tu właściwie życia, tylko powolne umieranie kolejnych dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności