Skocz do zawartości

Katalog SEO-magic.pl


virus4

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

ale mnie denerwuje takie narzekanie. nie podoba ci sie katalog to nie dodawaj strony. nie zaindeksowany? to wez podlinkuj swoj wpis i bedzie zaindeksowany. nie masz czasu na regulamin itd to idz do innego katalogu i dodaj tam.

Nauka angielskiego online - https://www.e-angielski.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć.

Dzisiaj postanowiłem wprowadzić taką małą zabawę. Polega ona na komentowaniu wpisów. Oczywiście chodzi o sensowne komentarze. Każdy, kto napisze 5 komentarzy może zgłosić się do mnie poprzez formularz kontaktowy, a ja podeślę w zamian za to kod premium, dzięki czemu Twój wpis na przykład szybciej się zaindeksuje i nabierze większej mocy. :)

Za niedługo kilka kolejnych niespodzianek. ;)

suitsquare.jpg.fce55e90692602c9bfcca3e324ebf2be.jpg

 

Sklep z kolorowymi skarpetkami Nanushki.com | A tu masz części do Enduro Producent części do enduro Enduro7.pl | Garnitury na miarę Suitsquare

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Przed chwilą zaakceptowałem 200 wartościowy wpis. W związku z tym udostępniam 5 kodów do grupy PREMIUM:

dwusetnywpis1

dwusetnywpis2

dwusetnywpis3

dwusetnywpis4

dwusetnywpis5

Przyjęte zostaną jedynie unikatowe opisy ciekawych stron. Żadnego zaplecza, seksu itp.

Zapraszam!

suitsquare.jpg.fce55e90692602c9bfcca3e324ebf2be.jpg

 

Sklep z kolorowymi skarpetkami Nanushki.com | A tu masz części do Enduro Producent części do enduro Enduro7.pl | Garnitury na miarę Suitsquare

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Katalog elegancki ;) Jedynie zmieniłbym kolor informacji po dodaniu, że strona trafiła do moderacji :) Kolor czerwony skojarzył mi się, że coś poszło nie tak z dodaniem wpisu a jednak wszystko dobrze wypełniłem. Zmieniłbym na zielony lub żółty :)

multikonto, recydywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Trochę żałosny ten katalog. Wpisy moje zostały dodane, unikalny opis itd., a nagle zostały usunięte. Oczywiście przyczyny nie poznałem. Szkoda czasu na takie katalogi.

Pozdrawiam, Paweł Ryszka. Potrzebujesz copywritera? Pisz na kontakt [at] dobreteksty.pl!

 

Gry komputerowe - najlepsze w sieci! SEO dla początkujących - wejdź! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę żałosny ten katalog. Wpisy moje zostały dodane, unikalny opis itd., a nagle zostały usunięte. Oczywiście przyczyny nie poznałem. Szkoda czasu na takie katalogi.

U mnie to samo. Niestety. Wpisy dodane, zaakceptowane a tu nagle informacja, że wpis został usunięty z katalogu. Nie wiem gdzie tu logika ale dla mnie nie ma sensu dodawać stron do tego katalogu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bold: Twój wpis akurat poznałem, jako, że testuje wersje 1.4 miałem okazje sprawdzić narzędzie do sprawdzania unikalności, a że od czasu do czasu sprawdzam unikalność różnych losowych wpisów to tym razem natrafiłem na Twój i nie wiem czy to wg Ciebie jest unikalne:

https://www.google.pl/search?sourceid=chrom...+twojej+stronie.

U mnie przechodzą tylko unikatowe opisy, dopuszczam także mieszarkę o ile po wklejeniu do gugla nie okazuje się, że w całym opisie jest 5 synonimów na krzyż.

Nie chcecie to nie dodawajcie, nikt nikogo nie zmusza.

Sorry, ale ja co jakiś czas losowo sprawdzam wpisy, już mi się trafili tacy, którzy niby dodali unik, a jak 2 dni później ponownie sprawdziałem wpis to już n kopiii w Google było.

@Adves: Jaka to strona?

suitsquare.jpg.fce55e90692602c9bfcca3e324ebf2be.jpg

 

Sklep z kolorowymi skarpetkami Nanushki.com | A tu masz części do Enduro Producent części do enduro Enduro7.pl | Garnitury na miarę Suitsquare

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale to są unikalne opisy z mieszarki, jakbyś wpisywał frazy przy sprawdzaniu w cudzysłowie, to.. a zresztą, nie będę się tłumaczył. Dziwna metoda moderacji, aby odrzucać wpisy, po wpisaniu których opisu w google zwracają 5 wyników, z czego kilka to Twój katalog. Ale cóż, ja już nie skorzystam z tego typu usług oferowanych z twojej strony - jeszcze gdzieś znajdziesz podobny opis i stracę te kilka złotych za sms.

Pozdrawiam, Paweł Ryszka. Potrzebujesz copywritera? Pisz na kontakt [at] dobreteksty.pl!

 

Gry komputerowe - najlepsze w sieci! SEO dla początkujących - wejdź! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyy, mój katalog jest darmowy, a żadnych usług (premium ani nic) póki co za sms nie oferuję, jedynie mogę się wymienić.

https://picanto.pl/tag,katalog,witryn/ lub https://webcache.googleusercontent.com/sear...ernecie,s,2381/ -> ctrl+f -> wklej "Jedynie w naszym katalogu masz szansę otrzymać tak wartościowy odsyłacz, który z całą pewnością uwydatni oglądalność na twojej stronie" (bez cudzysłowu) i zobaczysz, że w innym katalogu słowo w słowo jest ten sam (bądź kawałek) tego samego opisu.

suitsquare.jpg.fce55e90692602c9bfcca3e324ebf2be.jpg

 

Sklep z kolorowymi skarpetkami Nanushki.com | A tu masz części do Enduro Producent części do enduro Enduro7.pl | Garnitury na miarę Suitsquare

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W ramach świątecznej promocji 10 kodzików do grupy Premium. Tylko ciekawe serwisy i unikalny opis:

Na_święta1
Na_święta2
Na_święta3
Na_święta4
Na_święta5
Na_święta6
Na_święta7
Na_święta8
Na_święta9
Na_święta10

suitsquare.jpg.fce55e90692602c9bfcca3e324ebf2be.jpg

 

Sklep z kolorowymi skarpetkami Nanushki.com | A tu masz części do Enduro Producent części do enduro Enduro7.pl | Garnitury na miarę Suitsquare

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności