Skocz do zawartości

Czy można legalnie używać xrumera


a.k.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@Czym w swietle prawa rozni sie ...

Na tak postawione pytanie nie znam prawidłowej odpowiedzi zgodnej ze stanem prawnym ;)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod warunkiem że to narzędzie będzie działać na bazie stron, których właściciele zgadzają się na taką działalność

każdy kto pozwala pisać userom od razu po zarejestrowaniu albo nawet niezarejestrowanym zgadza się na taką działalność

że właściciel nie życzył sobie takich automatycznych wpisów

nie są to wpisy automatyczne, bo xrumer wysyła tylko to co mu każesz, jedyna różnica jest w szybkości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może zaproszę do tematu który założyłem wczoraj ;)

SPAM - spamming ... definicja w prawie polskim

Spam się odnosi czysto do wysyłania drogą elektroniczną niechcianej informacji handlowej - więc jeżeli tekst:

"Witam serdecznie, jestem przedstawicielem Firmy Fresh nASS, która oferuje profesjonalne usługi podcierania:

- prawą ręką,

- lewą ręką,

- obiema rękoma,

- itd.

i chciałbym Cię zaprosić do zapoznania się z naszą ofertą promocyjną, której warunki znajdują się na stronie https://jak-ladnie-pachnie.com.pl"

zostanie wysłany na maila, forum, presell'ka, itd. kiedy właściciel tego maila bądź serwisu sobie tego nie życzy - to jest to spamming ;)

W innym wypadku mamy do czynienia z naruszeniem regulaminu serwisu, postępowaniem niezgodnym z prawem (upublicznianie treści prawnie zakazanych - pedofilia, rasizm, itp.), itd. - ale to już nie jest SPAM!

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@'it_management' - gdyby było w pełni legalne to co robisz, wystawiał byś FV na usługę i podawał raport wykonanej pracy tak jak to się robi przy katalogowaniu stron, a jak wiemy nie wystawisza FV ani nie czynisz raportów z wykonanej usługi , skoro wykazujesz cały czas anonimowość w tym temacie więcej dopowiadać nie trzeba

Xann Internet Solutions - Tworzenie sklepów internetowych

468x60_5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mion: widzę, że nie łapiesz, iż dużą część osób interesuje tak jak wspominałem,
Użytkownik przedmiotowego programu może być jego właścicielem wiec problem z fakturą nie występuje.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak się okazało samo zakładanie fikcyjnych kont jest karane a co dopiero spamowanie, tak czy inaczej zawsze warto miec podkladkę na taką usługę jak się chce z niej skorzystać, IT nie jest taki głupi żeby wystawić FV na taką usługę jak myślicie dlaczego ?

Xann Internet Solutions - Tworzenie sklepów internetowych

468x60_5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spam się odnosi czysto do wysyłania drogą elektroniczną niechcianej informacji handlowej - więc jeżeli tekst:

"Witam serdecznie, jestem przedstawicielem Firmy Fresh nASS, która oferuje profesjonalne usługi podcierania:

Zgadza się to jest definicja spamu, ale ni jak ma się do tego automatyczne założenie konta na forum które w sygnaturce będzie zawierało link i powiedzmy post:

"Witam wszystkich! Jestem nowym użytkownikiem tego forum i w związku z tym chciałem wszystkich średnio serdecznie pozdrowić".

Może ktoś ma fobię rejestracji na forach i lubi się witać ;) Nie zakłóca w ten sposób stabilności infrastruktury informatycznej.

Niestety nie jest to taki proste poza tym "spamować" obojętnie jaka jest tego definicja też trzeba robić z głofą ;)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności