Skocz do zawartości

Czy można legalnie używać xrumera


a.k.

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jak się okazało samo zakładanie fikcyjnych kont jest karane

konta założone przez xrumera nie są fikcyjne, posiadają takie parametry jakie ustawisz w projekcie xrumera

w ogóle w popularnych skryptach forum nie ma takiego pojęcia jak konto fikcyjne czy niefikcyjne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Panowie jak się okazało samo zakładanie fikcyjnych kont jest karane (...)
Moje pytanie jest następujące - zakładanie fikcyjnych kont na jakich serwisach jest karalne? Wszędzie ? Z tego co pamiętam nawet nasza-kasa (o którą się tutaj rozchodzi) daje możliwość zakładania fikcyjnych kont i są ku temu specjalnie oznaczone ;)

Pozdrawiam B)

P.S. Prawo nie jest na tyle elastyczne (i chwała mu za to) żeby każdą masowo wysłaną wiadomość podciągnąć pod jedną definicję - wysyłanie tekstu z automatu i późniejsze odniesienie do tej czynności, jest kwestią indywidualną między osobą wysyłającą tekst a właścicielem serwisu na który ten tekst trafia ;)

Może głupi przykład, ale jak najbardziej trafny: dodawanie wpisów w katalogach / presell'kach - wpisów o tej samej treści - jedna osoba uzna to za zaśmiecanie serwisu, utrudnianie pracy moderatorowi, durne zajmowanie miejsca na serwerze ( ;) ), itd. ... inna osoba nie będzie miała nic przeciwko - bo ma to gdzieś czy tekst jest powielany, chce mieć tylko dużo artykułów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

it_management: przykro mi ale nie masz racji. Publiker dodaje wpisy do katalogów, bądź precli, które sobie tego życzą, bo są po to Tworzone. Xrumer natomiast nie.

ja sobie nie zycze, a mimo to dodaja....

ps czy jak chce sprzedac rower i dam ogloszenie na 1000 stron z ogloszeniami to jest spam? czy jak dodam recznie to przestaje byc spamem?

czy nawiazujac do poprzednich postow o lamanym jezyku, skoro ja absolutnie nigdy nie uzywam wielkich liter ani polskich czcionek to tez spamuje?

Nauka angielskiego online - https://www.e-angielski.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Moje pytanie jest następujące - zakładanie fikcyjnych kont na jakich serwisach jest karalne? Wszędzie ? ...

Luknij na to https://www.komputerswiat.pl/blogi/blog-red...nosciowych.aspx

Ja nie mówię : nie róbcie tego bo traficie za kratki, ja mówię wejście sobie na blasta podkładkę, zeby nie trafić za kradki

Xann Internet Solutions - Tworzenie sklepów internetowych

468x60_5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na co się powołujesz nie ma nic wspólnego z tematem, bo "90 fikcyjnych kont na jednym z popularnych portali społecznościowych. Zdjęcia zamieszczone na wspomnianych profilach zawierały treści erotyczne, były zatem chętnie oglądane przez internautów."

stary kierujesz ogłoszenia na serwisy, które są temu poświęcone.
kolejny raz bu ha ha, a fora poświęcone są czemu. Błędną Kolego kierujesz się logiką.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiemy masz Xannie kilka kont na tym forum. I co twierdzisz ze zlamales prawo i mozemy podac Cie do sadu ?

Próbuj szcześcia

Tylko pamiętaj ze w naszym przypadku każe konto to jest jedna żywa osoba, a nie ta sama osoba na 100000 for a to subtelna różnica ;)

@'Mion' - czy wysłąnie posta o sprzedaży roweu na forum akwarystycznym to SPAM czy post w temacie ?

Xann Internet Solutions - Tworzenie sklepów internetowych

468x60_5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Widzę, że nie widzisz różnicy, ale mam lepsze rzeczy w ten piękny dzień do roboty niż wyjaśnianie tego ;)

widze ze nic nie widzisz, zadalem pytanie o powielenie ogloszen, czy to jest spam czy nie, w koncu bedzie ta sama tresc, nie mowie ze to to samo co xrumer.

a przy okazji

czy zalozenie konta na pio i napisanie jednego posta o tresci "czesc piowicze jestem nowy, zobaczcie moja strone xxx' to spam? czy stawianie setek katalogow, precli i innego syfu to spam? czy szukajac infa o firmie x jak natrafiam na wpis w katalogu i mnie szlag trafia ze znowu katalog to jest spam? czy tworzenie stron z 5 podstronami i adsense to spam?

tacy wszyscy oburzeni na xrumera a malo kto swiety jest......

Nauka angielskiego online - https://www.e-angielski.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałeś ten artykuł czy podałeś link bo Ci pasuje do argumentacji ?

W artykule możemy przeczytać:

Według policjantów obaj mężczyźni w ciągu trzech miesięcy założyli 90 fikcyjnych kont na jednym z popularnych portali społecznościowych. Zdjęcia zamieszczone na wspomnianych profilach zawierały treści erotyczne (...)

Policjanci twierdzą, że zareagowali na doniesienia pracowników serwisu społecznościowego, według których tworzenie przez dwóch oskarżonych wielu profili było niezgodne z regulaminem portalu (...)

Jedno jest pewne - poruszając się po platformach społecznościowych, lepiej dmuchać na zimne i ograniczać swoją inwencję w tworzeniu zbyt wielu nowych kont. Bo może się okazać, że zamieszczone tam treści będą niezgodne z życzeniami właściciela serwisu (...)

Ja pisałem o czymś innym? Tu nie chodziło o 90 kont, które utrudniły pracę portalowi takiemu jak nk który się chwali 13 milionami użytkowników = kont ... chodziło o treści prezentowane na tych kontach ;)

Pozdrawiam B)

P.S.

czy wysłąnie posta o sprzedaży roweu na forum akwarystycznym to SPAM czy post w temacie ?
Zakładając ten temat nie byłeś takim GURU od spamu ;) Dokładne określenie informacji handlowej znajdziesz w temacie: SPAM - spamming, ... definicja w prawie polskim ;)

Jeżeli na tym forum wędkarskim jest dział np. ogłoszenia i nie jest określone w regulaminie, że ogłoszenia tyczą się jedynie kategorii wędkarstwo ... to nie będzie to spam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@'Mion' - czy wysłąnie posta o sprzedaży roweu na forum akwarystycznym to SPAM czy post w temacie ?
Czy "wysłąnie posta o sprzedaży roweu" jest wysłaniem drogą elektroniczną niezamówionej informacji handlowej ? Owszem jest to szeroko pojęty spam, ale nie o tym jest ten topic poza tym jakż pisałem "spamowac" tzreba z głową.

@a.k - teraz ja zapyatn - Czy rejestracja konta i napisanie przywitanego posta z linkiem w sygnaturze, lub po jakimś czasie odpisanie na innego przywitanego posta z linkiem w treści jest według ciebie takim samym "spamem".

W tej kwestii jest nie tylko biel i czerń, ale też cała gama odcieni szarości.

Chyba topić zbacza z tematu "Czy można legalnie używać xrumera" wkraczając na temat spamu ....

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wcześniej powiedziałem i powtórzę jeszcze raz: nie mówię żeby nie używać Xrumera bo pójdziecie za kratki mówię bierzcie na jego użycie FV (raport za wykonaną usługę) żeby nie iśc za kratki, dziś jest dziś ale nie wiemy co będzie jutro

ps. Jak myślisz dlaczego IT nie wystawia FV za tą usługę i ma firmę w Panamie? https://www.blast-xrumer.pl/jak-zamowic-blast/

Xann Internet Solutions - Tworzenie sklepów internetowych

468x60_5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@a.k - teraz ja zapyatn - Czy rejestracja konta i napisanie przywitanego posta z linkiem w sygnaturze, lub po jakimś czasie odpisanie na innego przywitanego posta z linkiem w treści jest według ciebie takim samym "spamem".

Chodzi o to ze my nie rozmawiamy tu o jednym koncie na jednym portalu tylko jednym koncie na 10000 portali z tą samą treścią

Xann Internet Solutions - Tworzenie sklepów internetowych

468x60_5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann przestać pisac z innego konta (Bogdan przybywaj!).

Wracając do tematu - konsultowałem ta sprawe jakis miesiąc temu z naszym prawnikiem. Nie doszukał się niczego co łamało by prawo i prowadziło do jakiejkolwiek odpowiedzialnośći prawnej wzgledem nas czy też osoby, której zlecilismy blasta.

Xann nie wprowadzaj ludzi w bląd - IT wystawia FV za tą usługę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to ze my nie rozmawiamy tu o jednym koncie na jednym portalu tylko jednym koncie na 10000 portali z tą samą treścią
Rozumiem, ze według Ciebie user nie może zarejestrować się na n kontach i przywitać się i nawet zaprosić innych userów na własną stronę internetową? Nie zamieszcza w ten sposób niechcianej informacji handlowej, lecz zwykłe przywitanie z społecznością danego forum. W jakim miejscu łamane jest prawo ? W ilości powitań - jeśli tak przytocz poproszę międzynarodową ustawę określającą na ilu forach można się zarejestrować i w domyśle powitać nie wchodząc w konflikt z międzynarodowym prawem. Jeśli takowej nie przytoczysz twoje argumenty ja nie mają racji bytu.

PS W dobie internetu powstają programy które pewne działania ułatwiają ;)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności