Skocz do zawartości

Czy można legalnie używać xrumera


a.k.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Poza tym dlaczego osoba'y zainteresowane kwestią FVAT nie zwracają się bezpośrednio do IT - wstydzicie się zapytać, boicie się IT. Nie rozumiem takiej postawy ;) dziecinada dosłownie.

EOT

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie sprawa jest prosta. strona IT za szybko i za wysoko znalazla sie na pewna fraze i kika osob szlag trafil ze zabiera klientow. a skoro zabiera klientow i nie mozna go przeskoczyc na dana fraze to trzeba inaczej ud***c.

Nauka angielskiego online - https://www.e-angielski.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co gorsza ... zaraz się okaże, że IT ma klientów na hasło pozycjonowanie i wtedy niektóre osoby już nigdy nie zrealizują swojego snu o własnoręcznym osiągnięciu tego Śmiesznego Grala ... sorry Świętego Grala - jakim jest TOP10 ;)

Odpowiadając na pytanie: Czy można legalnie używać xrumera? ... TAK jest taka możliwość :)

Pozdrawiam B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1 t temat dotyczył spamu

a w artykule było napisanie o zakłócaniu sieci informatycznych a to zupełnie 2 różne sprawy

spam to jedno a zakłócanie funkcjonowania sieci informatycznych to drugie

GRIM przytoczyłeś takie elementy, które na większości for jest wiązane z regulaminem

- zakładanie kont

- spamowanie na forach

- zamieszczanie natrętne reklam czyli w tym wypadku linków na forach

- zaśmiecanie fora

i wszystkie koszta jakie ponosi administrator za usunięcie takiego profilu czy jego postów

to wszystko wiąże się z łamaniem prawa

spam to odpowiedzialność cywilna, zaś zakłócanie funkcjonowania czy obciążania sieci informatycznych tu jak widać mówią o odpowiedzialności karnej

dodam jeszcze, że samo zakładanie kont na te fora (jak to robi się poprzez xrumera do 1 klienta) GDZIE IT-M musiał założyć nowe konto pod klienta, wiąże się z tym, że te konta zakładane są w prawdzie przez 1 OSOBĘ w tym wypadku przez pracownika IT-M

EDIT: jeśli więc pracownik IT-M zakłąda tyle kont do for internetowych by umieszczać reklamy, gdzie przy tylu umowach jest to liczone w setkach (można mówić smiało o zakłócaniu funkcjonowania sieci informatycznej)

już samo to prowadzi do zakłócania funkcjonowania sieci, do tego jeśli na polskim rynku ogłaszasz się z takimi usługami jak BLASTY (musisz odprowadzać podatek), tak czy siak wkrótce IT-M bekniesz tak samo jak za wypisywanie informacji, że xrumer jest honorowany przez wyszukiwarki wprowadzając ludzi w błąd

wiem, że nie jest to ciekawa dla Ciebie sytuacja, że tak wiele ludzi jest przeciwko TOBIE

jednak przejrzyj na oczy, sprzedajac blasty tutaj odpowiadasz jako firma prowadząca dzialalnosc tutaj (no chyba, że nie prowadzisz tutaj żądnej działałnosci)

nie wliczając tego, że ciągle twierdzisz - że to swl jest złe (tak - może doprowadzić do filtra) ale podobnie jest z xrumerem i nie oszukujmy się (jeśli tylko jakiś Twój klient wpadnie w filtr, badź pewny - że kary za wprowadzanie ich w błąd tylko skumulują karę jaką będziesz musiał zapłacić poszkodowanym)

P.S. GRIM na Twoim miejscu, uważał bym (bo jeśli naprawdę ktoś wytoczy proces i wygra). To tacy użytkownicy zamawiający xrumera, bo GRIM twierdzi, że jest legalny (nakłania wtedy do przestępstwa)

dla tych, którzy nie mają czego się czepiać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann przestać pisac z innego konta (Bogdan przybywaj!).

Xann nie wprowadzaj ludzi w bląd - IT wystawia FV za tą usługę.

Jeżeli się do mnie zwracasz to nie przez mojego pracowanika bo to głupio wygląda

Być może wystawia ja się jej nie doczekałem mimo zamóiowne usługi

Kazdy Polski klient dostaje f.vat .

Co oznacza każdy ? bo ja jej nie dostałem mimo tego że zamówilem usługę?

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYTAT(it_management @ 21.08.10 - 13:35)

Kazdy Polski klient dostaje f.vat .

przecież firma nie płaci podatku to nie wystawia f-vat he (czytaj wyżej)

EDIT: tak to jest jak ludzie nie potrafią czytać ze zrozumieniem, firma z PANAMY *czytaj u GÓRY CO PISZESZ odnośnie podatku VAT w tym kraju

dla tych, którzy nie mają czego się czepiać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

artykuly-sprzedam jesli oficjalnie twierdzisz ze moja firma it-management nie placi w Polsce podatkow to radze Ci zastanowic sie czy podtrzymujesz to stwierdzenie.

Za tego typu pomowienie w bardzo latwy sposob moge Ci zalozyc sprawe. Kwestia ustalenia tylko Twoich danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRIM na Twoim miejscu, uważał bym (bo jeśli naprawdę ktoś wytoczy proces i wygra). To tacy użytkownicy zamawiający xrumera, bo GRIM twierdzi, że jest legalny (nakłania wtedy do przestępstwa)
Gdzie ja kogoś do czegoś nakłaniam? Ani razu na forum nie powiedziałem, żeby używać Xrumera - więc bardzo mylisz pojęcia ... oj bardzo :)

Chce się jednak Ciebie o coś zapytać ... skoro twirdzisz, że

po 1 t temat dotyczył spamu

a w artykule było napisanie o zakłócaniu sieci informatycznych a to zupełnie 2 różne sprawy

... to po cholerę sam podałeś link do tego artykułu? Cytuję
dobra znalazłem - odnośnie tego czy jest legalny to sami oceńcie bo tutaj pisze jak wół ;)

LINK

... jeszcze jaki dumny jesteś, że znalazłeś B)

Tyle napisałeś w poście #80 do tego tematu ... tylko po co tak klawiaturę zużywasz ?

Pozdrawiam B)

P.S. Jeszcze jedno ... mnie w kwestiach prawa pouczać nie musisz - robili to profesorowie na uczelni ;) A Tobie pragnę zacytować łacińską paremię (cytacik): Ignorantia iuris nocet (nieznajomość prawa szkodzi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IT-M twoja wypowiedź CYTUJE "Prosta odpowiedz czemu firma z Panamy nie wystawia f.vat - bo nie jest platnikiem Vatu" Więc mnie nie strasz pomówieniami - bo sam piszesz, że nie wystawiasz f-vat bo nie płacisz podatków. Widzę, że sam się już gubisz w tym co piszesz. Więc kto tu mówi o pomówieniach! Jeśli nie jest płatnikiem VAT to proste przecież, że nie płaci podatku VAT.

A póki co to można Ciebie podesłać do https://www.uokik.gov.pl/ w tym, że na stronie dajesz informacje o honorowanych metodach przez wyszukiwarki a używanych przez Ciebie do ich pozycjonowania. By zbadali tą sprawę, jednak to nie leży w mojej gestii tylko Twoich klientów.

Również mogli by wnioskować o zaniżanie cen przez konkrencję, bo spotkałem się z propozycją TWOJĄ 3razy mniejszej ceny za pozycjonowanie niż u FiKaS'a. Jednak to też nie mój interes, a FiKaS'a aby coś z tym zrobić.

OK GRIM

tylko, twierdząc, że jest to legalne lepiej być pewnym

ja tylko podałem, byście sami to ocenili czy jest to legalne

:) nie czuj się urażony, bo nie o to mi chodziło

dla tych, którzy nie mają czego się czepiać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma It-management ktora zalozona jest w Polsce to zupelnie inny podmiot prawny niz firma ktora jest w Panamie.

Polskie podmioty obslugiwane sa glownie przez firme z Polski, natomiast zagraniczne przez firme z Panamy.

Co do zglaszania sprawy do urzedu Proponuje Ci wizyte u prawnika zanim zaczniesz pisac kolejny raz glupoty. Zapewniam Cie ze w nasza umowe zainwestowalismy odpowiednie srodki tak aby mozna bylo ja uznac za "prawnie " bezpieczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni post off-top'u z użytkownikiem artykuly-sprzedam ... bo więcej nie ma sensu ;)

Po pierwsze: w innym (założonym przeze mnie temacie) podałem konkretne artykuły z ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, więc wiem o czym piszę i wiem również, że to co piszę jest legalne - swoimi wypowiedziami prawa nie łamię, więc o moje papiery możesz być spokojny :)

Po drugie: polecam Tobie zastosować się do własnych rad nim napiszesz coś takiego:

mogli by wnioskować o zaniżanie cen przez konkrencję, bo spotkałem się z propozycją TWOJĄ 3razy mniejszej ceny za pozycjonowanie niż u FiKaS'a. Jednak to też nie mój interes, a FiKaS'a aby coś z tym zrobić.
... inna usługa / inaczej wykonywana, więc cena inna - nie ma mowy o zaniżaniu ceny (to raz) ... takie zdanie może się komuś nie spodobać - bo coś sugerujesz (to dwa) B)

Pozdrawiam B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej rozpatrywały by odpowiednie służby GRIM. Myślisz, że to co piszesz musiało by mieć zastosowanie w praktyce? Wiesz, różnie bywa.

Sugeruje? Ja po prostu przytaczam, to co ludzie tu piszą.

IT-M szczerze mówiąc, trudno jest się tutaj połapać - która należ do czego. Bo na stronie z blastami o ile pamiętam, nie miałeś na stronie danych firmy. A tym bardziej, że oferta jest po polsku to ludzie mogą rozumować, że jest to działalność prowadzona w Polsce.

To jeśli ja piszę głupoty, to odpowiedź. CZY Twoje metody są honorowane przez wyszukiwarki, jak to piszesz na blogu? Umowa a pisanie oferty na stronie, to co innego. Umowę się podpisuje i wie o co dokładnie chodzi, zaś oferta na stronie naprowadza klientów co mogą oczekiwać.

dla tych, którzy nie mają czego się czepiać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a.k. człowiek Xanna zakłada temat o XR i już w tytule posta straszy ludzi konsekwencjami jego użycia? jak ja lubię to forum :)

nie trzeba czytać tych kilku stron aby wiedzieć jak ta dyskusja została zaplanowana - jeżeli nie można pochwalić swojego

narzędzia to należy zdyskredytować narzędzie konkurencyjne i osoby za nim stojące, takie sprytne zagranie w

konflikcie interesów

respect.gifgoogle.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności