Skocz do zawartości

Czy można legalnie używać xrumera


a.k.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@='-=SnU=-' - żałosne jest to żę nie czytając o czym tu jest mowa zabierasz głos, wskaz choc raz gdzie w tym temacie ktoś od Xann'a poruszył temat nie używania Xrumera ? Ba nawet w ręcz przeciwnie

Następnym razem zanim coś powiesz zapoznaj się o czym ludzie tu rozmaiwają bo można wyją na ......

Pytanie w temacie brzmi czy mozna ponieśc jakieś konsekwerncje z tytułu używania XR ? I jeżeli się go zamawia warto robić sobie podkładkę w postaci raportu z wykonanej usługi i FV jak by kiedyś w przyszłości zapukał ktoś do drzwi

Wiec jak widzisz nikt tu nikomu nie wmawia nie używajcie XR

IT-M szczerze mówiąc, trudno jest się tutaj połapać - która należ do czego. Bo na stronie z blastami o ile pamiętam, nie miałeś na stronie danych firmy. A tym bardziej, że oferta jest po polsku to ludzie mogą rozumować, że jest to działalność prowadzona w Polsce.

Blast jest sprzedawany przez dwie firmy:

Blast kosztuje 230 zł (brutto) lub $50 w zależności od formy płatności(obie formy rozliczają 2 różne podmioty, w przypadku płatności w zł jest to firma : It-management natomiast w przypadku płatności w $ jest to Incredible Results Corporation

Czyli firma It-management - również sprzedaje blasty na które ponoć wystawia FV, ponoć bo zamówiłem i nie dostałem nic.

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy z tych Waszych interesów są tak duże pieniądze, że błaźnicie się dla nich na forum? Czy też zarabiacie tak mało i aby coś wydusić musicie tak żałośnie walczyć o klientów? Szczerze to ja tego nie rozumiem. Jeden drugiemu zakłada jakieś pijarowskie tematy i stara się przekonać userów do nie wiadomo czego.

Na moje oko to obaj stracicie na tej szopce. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann to dochodź do tego w inny sposób a nie przez posty na forum razem z twoimi pracownikami... no człowieku ile Ty masz lat żeby nawalać tyle postów bez żadnej merytorycznej treści?

Druga sprawa -nie wiem czyje jest konto "artykuły-sprzedam" ale proszę właściciela by, jak ma już pisać bzdury, chociaż uważnie śledził wpisy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, wojny polsko polskiej ciąg dalszy, ciekawe kto dłużej wytrzyma. Z doświadczenia wiem, że coś takiego trudno zatrzymać. Pewnie Xann w łóżeczku przed zmrużeniem oczka obmyśla plan działania na następny dzień. IT to też zawzięta bestia i łatwo nie odpuszcza, a właśnie tak Panowie powinni zrobić. Olewać te tematy i posty, bo całe forum już je olewa i ma dosyć Waszych kłótni. No może nie całe forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) czy mozna ponieśc jakieś konsekwerncje z tytułu używania XR? I jeżeli się go zamawia warto robić sobie podkładkę w postaci raportu z wykonanej usługi i FV jak by kiedyś w przyszłości zapukał ktoś do drzwi
A tak na dobrą sprawę, to co ma Ci dać ta podkładka z faktury VAT w przypadku ewentualnej wizyty policji? Nie bardzo rozumiem - czy to przed czymś chroni?

Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na dobrą sprawę, to co ma Ci dać ta podkładka z faktury VAT w przypadku ewentualnej wizyty policji?

FV czy paragon jest zawsze podstawą do zgłaszania reklamacji w tym wypadku myślę że skoro usługodawca jak to zaznaczył u siebie żę oferuje w pełni legalne metody (usługę) taka FV jest zaświadczeniem ze zamawiający został wprowadzony w błąd (celowo lub nieświadomie) nie został przy zamawianiu tej usługi

W przypadku gdybyśmy nie mieli paragonu/fv sprzedawca zawsze moze powiedzieć ze nie ma z tym nic wspólnego, dlatego warto mieć wszystkie kwitki nie tylko przez wymagane ustawowo 5 lat

Polecamy kosze wiklinowe z surowców naturalnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktura może być świadectwem zlecenia usługi ... celowe czy nieumyślne wprowadzenie w błąd odnośnie zgodności z prawem trzeba by udowodnić w inny sposób (np. jeżeli taki zapis jest zawarty w ofercie) ... sama faktura niczego nie załatwi - możemy jedynie spróbować zwalić lub podzielić się winą :hi:

Pozdrawiam B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności