Skocz do zawartości

2 nowe katalogi - kody :D


Swirus

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda, że moderacja tak długa. Płacąc 1,22 oczekuje nieco szybszej reakcji (w darmowych czasami jest ona w pare godzin ;) )

U mnie z zasady też - jaką stronę dodałeś i do którego - to ci ją jeszcze dziś zmorduję :D

Wymienię się multikodami do SEOkatalogów - zainteresowanych zapraszam na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisy dodane, ale z tą 7 dniową moderacją to przesada, ja u siebie też darmowe wpisy moderuje do 7 dni z możliwością moderacji do 24 godzin za 50 gr :) Jeśli ktoś płąci pasowało by szybko zatwierdzić wpis ;/

Zostały po 3 wpisy niezmoderowane - na wabia :hi:

Wymienię się multikodami do SEOkatalogów - zainteresowanych zapraszam na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laambada, za późno przeczytałem twego posta. Też szukałem informacji i dałem sobie spokój. Generalnie, to niepotrzebne wklepywanie captchy mnie zniechęciło. Poza tym dobrze by było zamieścić informację, jakiego typu wpisów te kody dotyczą (zwykłe, promo, czy inne).

demo_miniacz_468x60.gif

Polecam projektowanie stron Łódź, oraz moderowany, podrasowany katalog, w którym znajdziesz dobre polskie strony, o niebagatelnej treści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym dobrze by było zamieścić informację, jakiego typu wpisów te kody dotyczą (zwykłe, promo, czy inne).

Fakt - tu Melma ma rację - moje niedopatrzenie choć chyba nietrudno było się domyślić.

A capcha - jest możliwość umieszczenia wpisu za link więc gdyby capchy nie było pewnie wkrótce musiałbym codziennie wycinać stado wpisów ze spamiarek.

Dla zainteresowanych są jeszcze wolne kody (grupa wpisów PROMO):

Subiektywny:

PIO00029

PIO00025

PIO00024

PIO00016

PIO00015

PIO00013

PIO00012

PIO00008

PIO00003

PIO00002

Sznupek:

PIO00026

PIO00024

PIO00022

PIO00021

PIO00020

PIO00019

PIO00017

PIO00016

PIO00015

PIO00013

PIO00009

PIO00008

PIO00007

PIO00006

Wymienię się multikodami do SEOkatalogów - zainteresowanych zapraszam na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności