Skocz do zawartości

Katalogi z Grupy Kulfiego


Kulfik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam

Dzisiaj proponuje Wam katalog netstorehr.com (pr 2).

Kody do wpisu zwykłego to:

ERA11111

ERA22222

ERA33333

ERA44444

ERA55555

ERA66666

ERA77777

ERA88888

ERA99999

ERA10000

Podrzucajcie info o katalogach jakie Was najbardziej interesują, korzystając z waszych sugestii będzie mi łatwiej wybierać katalogi do darmowych wpisów dla Was.

Pozdrawiam :)

428x60.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katalogi piękne, ale...

1. Po co ta rejestracja? (jeśli tylko po to, żeby dostawać potem mailing, a tak jest z katalogi kulfik, to niefajnie)

2. Proponowałbym porobić jakieś pakiety, czy to katalogami tematycznymi, czy PR czy jakkolwiek, np 25 katów za ileś tam.

1. rejestracji juz nie ma. a byla po to ze przy 130 katalogach ciezko bylo ogarnac wszystkie 'prosby o poprawe literowki w opisie itp'.

1a. sugerujesz ze dostales odemnie jakis mailing?

2. 100 pln za 130 katalogow kazdy z w miare dobrym pr :) i z 'gwarancja' ze te katalogi nie znikna, to duzo ?

Kontakt: email/gtalk:pawel@tykwinski.pl, gg:5154380, skype:clpik-

NAJLEPSZY tani hosting W SIECI! Jeszcze lepszy HOSTING SEO

428x60.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domniemywam że z Kulfika dostałem ze 3 maile z jakąś tam promocją na coś czy coś takiego, ale ręki nie dam sobie uciąć.

Nie jest dużo nie o to mi chodzi, ale może ktoś woli wydać póki co 25 zł, a nie 100 na raz, naprawde są takie przypadki, jakieś zmyślne pogrupowanie i na allegro i sprzedaż wzrośnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domniemywam że z Kulfika dostałem ze 3 maile z jakąś tam promocją na coś czy coś takiego, ale ręki nie dam sobie uciąć.

to dobrze, bo nie mial bys reki :) jak do tej pory nie wysylalem meilingow, chociaz sam w sobie pomysl chyba nie jest zly z info o jakis promocja w katalogach... czy jest zly ?

Nie jest dużo nie o to mi chodzi, ale może ktoś woli wydać póki co 25 zł, a nie 100 na raz, naprawde są takie przypadki, jakieś zmyślne pogrupowanie i na allegro i sprzedaż wzrośnie :)

sprawa do przemyslenia, jesli wiecej osob bedzie zglaszalo zapotrzebowanie to oczywiscie wprowadze :)

Kontakt: email/gtalk:pawel@tykwinski.pl, gg:5154380, skype:clpik-

NAJLEPSZY tani hosting W SIECI! Jeszcze lepszy HOSTING SEO

428x60.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem wątek od początku i z tego co zrozumiałem to multikod to jeden kod działający na wszystkie Twoje katalogi.

Nie znalazłem jednak informacji czy jest ograniczony czasowo. Logicznym jest aby działał bezterminowo - czy tak jest?

Pozdrawiam

Nie ma jak dobry Sklep komputerowy

Profesjonalny serwis komputerowy Bielsko i wszelkiej innej elektroniki.

Już niedługo tablety sprawią, że Twój laptop stanie się niemal bezużyteczny ;)tablety ceny, sprawdź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem wątek od początku i z tego co zrozumiałem to multikod to jeden kod działający na wszystkie Twoje katalogi.

Nie znalazłem jednak informacji czy jest ograniczony czasowo. Logicznym jest aby działał bezterminowo - czy tak jest?

Pozdrawiam

i tak i nie :)

tzn : nie jest ograniczony czasowo, kazdy multikod dziala raz w kazdym katalogu,

tyle ze jak po miesiacu 'nie zadziala' to reklamacji nie uwzgledniam, inaczej mowiac 1 miesiac to czas na reklamacje. (pozniej ciezko sprawdzic czy kod nie zostal uzyty)

Kontakt: email/gtalk:pawel@tykwinski.pl, gg:5154380, skype:clpik-

NAJLEPSZY tani hosting W SIECI! Jeszcze lepszy HOSTING SEO

428x60.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem wątek od początku i z tego co zrozumiałem to multikod to jeden kod działający na wszystkie Twoje katalogi.

Nie znalazłem jednak informacji czy jest ograniczony czasowo. Logicznym jest aby działał bezterminowo - czy tak jest?

Pozdrawiam

i tak i nie :)

tzn : nie jest ograniczony czasowo, kazdy multikod dziala raz w kazdym katalogu,

tyle ze jak po miesiacu 'nie zadziala' to reklamacji nie uwzgledniam, inaczej mowiac 1 miesiac to czas na reklamacje. (pozniej ciezko sprawdzic czy kod nie zostal uzyty)

Cięzko będzie dodać do setki katalogów tyleż (w miarę) unikalnych opisów w ciągu miesiąca...

Ale i tak zakupię bo ofeta jest dobra, tyle że po urlopie.

Pozdrawiam

Nie ma jak dobry Sklep komputerowy

Profesjonalny serwis komputerowy Bielsko i wszelkiej innej elektroniki.

Już niedługo tablety sprawią, że Twój laptop stanie się niemal bezużyteczny ;)tablety ceny, sprawdź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem wątek od początku i z tego co zrozumiałem to multikod to jeden kod działający na wszystkie Twoje katalogi.

Nie znalazłem jednak informacji czy jest ograniczony czasowo. Logicznym jest aby działał bezterminowo - czy tak jest?

Pozdrawiam

i tak i nie ;)

tzn : nie jest ograniczony czasowo, kazdy multikod dziala raz w kazdym katalogu,

tyle ze jak po miesiacu 'nie zadziala' to reklamacji nie uwzgledniam, inaczej mowiac 1 miesiac to czas na reklamacje. (pozniej ciezko sprawdzic czy kod nie zostal uzyty)

Cięzko będzie dodać do setki katalogów tyleż (w miarę) unikalnych opisów w ciągu miesiąca...

Ale i tak zakupię bo ofeta jest dobra, tyle że po urlopie.

Pozdrawiam

tzn ten kod pozniej tez bedzie dzialal, ja ich nie kasuje.

Kontakt: email/gtalk:pawel@tykwinski.pl, gg:5154380, skype:clpik-

NAJLEPSZY tani hosting W SIECI! Jeszcze lepszy HOSTING SEO

428x60.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności