Skocz do zawartości

Katalogi z Grupy Kulfiego


Kulfik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam

Od dziś do czwartku do godz 12 organizuje promocję "PODWOJENIE" - przy zakupie kodów (obojętnie jakie rodzaje) o wartości powyżej 10 pln dorzucamy darmowe kody odpowiadające zakupowi czyli kupując np 2 goldy - dostajesz 2 goldy gratis ( płacisz za 2 dostajesz 4).

Zgłoszenia i info kierujcie na adres support@obokmorza.pl koniecznie z tytułem "PODWOJENIE PIO"

Promocja tylko do czwartku do 12.

Pozdrawiam

428x60.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dziś wyślę sms-y np. za 20zł ale strony dodam później (po promocji) to załapię się na promocję?

I czy sam wybieram do których katalogów chcę otrzymać równowartość darmowych kodów?

Moje wartościowe katalogi, na których nie zawiedziesz się. Wpis PREMIUM do wszystkich to tylko 10,00 PLN.

Solidny katalog stron

Przedstawiam strony dla kobiet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dziś wyślę sms-y np. za 20zł ale strony dodam później (po promocji) to załapię się na promocję?

I czy sam wybieram do których katalogów chcę otrzymać równowartość darmowych kodów?

Ważne żebyś kupił kody do jutra do godz 12, a dodawać możesz kiedy tylko ci wygodnie.

sam też możesz wybrać katalogi do jakich chcesz darmowe kody...muszą one jedynie być w takiej samej cenie jak zakupione przez ciebie

428x60.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam dla Was dosyć istotne info: od kilku dni można także zakupić u nas "dodanie tekstu przez nas"...taka opcja pozwala zaoszczędzić czas na tworzeniu opisów. Opcja dodania to koszt 25 pln/netto. Jest to opłacalna opcja przy zakupie multikodu...nasz program doda wpis za was, a wy oszczędzicie sporo czasu.

Pozdrawiam

428x60.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy "opcję dodania" można zamówić do już zakupionych multikodów?

Tak można "domówić" tą opcję, płatność przez moneybookers na pawel.tykwinski@obokmorza.pl ( jeżeli ktoś nie chce fv) lub za pomocą wystawionej Proformy jeżeli ktoś chce fv.

Jest także opcja stworzenia wpisu przez nas...koszt to 15 pln/netto

Pozdrawiam

428x60.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności