Skocz do zawartości

Katalogi z Grupy Kulfiego


Kulfik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Clpik takie pytanko, czy Ty specjalnie coś ustawiasz, żeby zablokować "darmowy wpis" dla stron z PR 4-5, czy to przypadek, że we wszystkich katalogach sprawdzanie PR nie działa i strony z PR 5-6 nie przechodzą? Dawno mnie tak nic nie wnerwiło jak filtrowanie listy z Twoich katalogów, których "niestety" masz sporo, a wygląda to jak celowe wprowadzanie w błąd, bo chyba nie trzymasz wszystkich katalogów na 1 serwerze, więc niemożliwe jest, żeby nigdzie sprawdzanie PR nie działało.

zdecydowanie najlepsze gry przeglądarkowe online

kurs java programowanie obiektowe

Rynek walutowy i podstawy forex w jednym miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielokrotnie już to sygnalizowałem w wątku, nawet podałem link do poprawionej wersji skryptu, ale jak widać bardziej się opłaca trzymać "niedziałające" skrypty, bo ktoś może być niecierpliwy i dodać płatny wpis...

Marketing Internetowy - SEO/SEM - km-web.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam 90% zbanowane, wszystkie katalogi zostana odbudowane.

na wszystkie dalsze pytania moge odpowiadac na gg 5154380,

poniewaz osoba ktora zalatwila te niespodzianke dzisiejsza jest na pio.

Kontakt: email/gtalk:pawel@tykwinski.pl, gg:5154380, skype:clpik-

NAJLEPSZY tani hosting W SIECI! Jeszcze lepszy HOSTING SEO

428x60.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Katalogi zostaly przeniesione na nowe domeny, prawdopodobne powody bana zostaly usuniete. Mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze. I zapraszam do dodawania swoich stron.

ps: czesc katalogow odzyskala nawet swoj pr przy obecnym updejcie, (wiem ze to kropla w calosci ale daje to duze nadzieje na nastepny updejt)

Kontakt: email/gtalk:pawel@tykwinski.pl, gg:5154380, skype:clpik-

NAJLEPSZY tani hosting W SIECI! Jeszcze lepszy HOSTING SEO

428x60.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności